ПОРАДИ ВІД ЛОКСМАЙСТРА : заміна циліндра замка

Ми розуміємо, що у ці важкі часи для нашої країни українців більш за все турбують новини з фронту, новини про нашу перемогу та надії на мир. Ми також пильно слідкуємо за цими новинами…

Та все ж таки хочемо привернути вашу увагу до засобів та методів захисту майна, адже ця тема завжди актуальна…

Напевно, кожен із вас стикався з такою ситуацією, коли ключ заїдає чи не провертається у замку. Неприємно, особливо якщо в цей момент спізнюєтеся на роботу або важливу зустріч. У цю хвилину ви замислюєтеся про ремонт або заміну замка. Але найчастіше досить просто замінити циліндр в замку.

Для того, щоб правильно вибрати потрібний циліндр для замку, необхідно знати його точні параметри. Перерахуємо основні характеристики, за якими слід вибирати циліндри для замку, а так само пояснимо для чого ті чи інші параметри личинок дверей служать.

Дверні циліндри бувають із замиканням ключ/ключ або ключ/вертушка. Замикання ключ/ключ дозволяє захищати приміщення також зсередини, тому що на жаль, проникнення в житла найчастіше трапляються не тільки через двері, а й через вікна, вентиляційні шахти та інші місця доступу, крім вхідних дверей. І в цьому випадку доведеться так само зламувати замок, для того, щоб залишити приміщення через двері. Замикання ключ/вертушка не захищає двері з боку приміщення, але додає зручність експлуатації Ваших дверей, т.к. двері можна завжди відчинити без застосування ключа.

Перед придбанням нового циліндра важливо правильно виміряти де які його параметри, зробити це досить просто. Необхідно заміряти три розміри :

А – це довжина всього циліндра,

В – це довжина одного плеча від середини діаметра отвору кріплення ,

С – це довжина другого плеча циліндра від середини діаметра отвору.

Якщо розміри і скласти, то отримуємо загальну довжину циліндра замка – А.

І головне…

Можна купити новий дешевий замок, але краще поміняти циліндр на дорожчий і якісний. Для чого це потрібно? Для того щоб забезпечити високу надійність та безпеку. Дешевий замок може незабаром зіграти злий жарт, і ви знову не зможете потрапити додому. ..

Замінити циліндр замка можна самостійно або запросити наших фахівців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *