Новинка в асортименті замкових циліндрів – RAV BARIACH KEYLOCX.

Гаряча новинка літа 2023 року, в галузі безпеки замикання! А саме, в розділі циліндри – замкові циліндри з назвою платформи – KEYLOCX, від ізраїльського виробника RAV BARIACH (RB). RB – це виробник протизламних, кулетривких та інших металевих вхідних дверей з 45-річною історією, який до 2011 року носив назву Mul-T-Lock. Зараз, RB випускають ще й власну лінійку циліндрів.

Отже, що входить в коплектацію циліндра: сам циліндр, 5 ключів, персональна кодова картка, сталевий гвинт М5х65, 5 кольорових міток.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
– Матеріал корпусу та плугу: латунь
– Відповідає європейському стандарту EN 1303:2015 (дійсний в Україні стандарт ДСТУ EN 1303 Будівельна фурнітура. Циліндрові механізми для замків. Технічні вимоги та методи випробування).
– Піновий циліндр класу High Security зі спеціальним патентованим піном.
– Інтерактивна (рухлива) вставка в ключі зі зміщенням від основної осі нарізок виключає можливість копіювання ключа та взаємодіє всередині циліндра з спеціальним піном.
– Захист від висвердлювання забезпечується  противисвердлювальними твердосплавними вставками в корпусі та в плузі.
– Циліндр надійно захищений від відкриття відмичками, методом бампінга та підбором ключів (обладнаний пінами спеціальної форми)
– Ключ захищений патентом до 2025 року
– Можливості розробки та складання систем «Майстер ключ» та «Один ключ»
– Корпус та плуг циліндру мають спеціальний пропил, призначений для руйнування в разі застосування надмірної сили або крутного моменту, наприклад під час спроби механічного переламу циліндра. Після переламу доступ до запірного механізму неможливий, але авторизований ключ продовжить працювати з циліндром.
Переглянути ціни, розміри та замовити можна за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *