Виготовлення ключів Stuv для банківських установ.

Ні для кого не секрет, що одними з найкращих замків для сейфів є високосекретні замки німецького виробника Stuv. Їх встановлюють на банківські сейфи та двері для сховищ. Банківські установи міста Чернівці звертаються в магазин з сервісом та монтажем – “Локсмайстер Буковина”, працівники якого мають сертифікат та досвід з виготовлення такого типу ключів.

Нам часто приносять сейфові ключі вже поломані чи стерті, та це для нас не проблема. А нещодавно до нас на вул. Шевченка 52 працівник банку приніс 2 ключі Stuv довжиною 180мм.! Це порівняно дуже довгий ключ, який навіть не поміщався в лещата станка. Відправити в інше місто не було можливості, оскільки банку ці ключі потрібні кожного ранку та кожного вечора. Обдзвонивши всі майстерні міста, ми виявили що у всіх таке ж обмеження по довжині ключа – максимум 160мм. Прийшлось шукати рішення самим.

Модифікувавши лещата станка, нам таки вдалось зробити точні копії ключів. І працівники банку вже не переживають, що в них лише по одному ключу, оскільки інші вже стерлись та не відмикали сховище.

Тож звертайтесь до професіоналів виготовлення ключів, в тому числі банківських та автомобільних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *