Обираємо найкращий замок для гаража разом з «ЛоксМайстер Прикарпаття»

Всім відомо, що в наш складний час надійно захистити автомобіль від угону за допомогою механічних, електромеханічних чи електронних протиугінних систем дуже важливо. Проте мало хто замислюється, що навіть у такому б, здавалося, неприступному місті, як  гараж, автомобіль може стати об’єктом посягань з боку злочинців і тому також потребує адекватного захисту.  Цікавим досвідом діляться фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття», що у м. Івано-Франківськ.

 
До них у магазин звернувся клієнт з проханням допомогти підібрати надійний та міцний замок для ефективного захисту гаражних воріт. За його словами, останнім часом почастішали випадки злому гаражів, і тому він вирішив ефективно убезпечити свій автомобіль та інше майно, що зберігається у гаражі, від непрошених гостей. 
 
Добре розуміючи занепокоєність клієнта, співробітники магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» запропонували найкраще рішення для захисту гаража – надійний навісний замок (колодка) E-Slid виробництва компанії Mul-T-Lock (Ізраїль), оснащений замковим циліндром серії MUL-T-LOCK® Interactive+®
 
Навісний замок (колодка) E-Slid – замок підвищеної безпеки з ковзною дужкою MUL-T-LOCK® SLID (SBE),  яка при спробі її пиляння крутиться навколо своєї осі (вліво або вправо). Корпус замка виготовлений з міцної загартованої сталі, дужка – із загартованої сталі з домішками бору.
 
Замок оснащений замковим циліндром серії MUL-T-LOCK® Interactive+® – це розроблена ізраїльським виробником MUL-T-LOCK (мультлок) циліндрична патентована система найвищого класу Extra Protected High Security. Для підвищення секретності в циліндрі застосовується патентована технологія «Подвійний телескопічний пін», запатентовані рухомий елемент у ключі та ребристий плуг.
 
Замкові циліндри серії MUL-T-LOCK® Interactive+® мають абсолютний захист від зламу методом бампінга, відмикання відмичками, а захист від висвердлювання забезпечують титанові стержні та загартований пін. 
 
Для замкових циліндрів серії MUL-T-LOCK® Interactive+® застосовується виключно двосторонній патентований ключ з інтерактивним елементом та нарізкою для телескопічних пінів. Виготовлення такого ключа здійснюється лише за наявності персональної кодової картки із записом комбінації ключа на магнітній стрічці, що практично унеможливлює несанкціоноване дублювання ключа.
 
Використання навісного замка (колодки) E-Slid виробництва компанії Mul-T-Lock дозволяє надійного захистити гаражні двері, а отже, звести до мінімуму вірогідність появи зловмисників у Вашому гаражі і, відповідно, вірогідність втрати Вашого автомобіля або іншого майна, що там зберігається.
Тому спеціалісти мережі «ЛоксМайстер» радять: не зволікайте, захистіть Ваше майно вже сьогодні, а ми станемо Вам у цій справі надійним помічником!
 
Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *