Підлоговий дотягувач RYOBI® S-401 вперше встановлено у Львові

Старовинний і величний Львів – місто, яке нікого не залишає байдужим. Хтось любить його за численні заклади з неповторною атмосферою, комусь подобається чарівна архітектура будівель та соборів, а комусь до вподоби неспішні прогулянки по бруківці затишних вулиць. То ж всі, хто коли-небудь побував у Львові, назавжди залишають у своєму серці частку цього прекрасного міста.

 
А щоб місто Лева не втратило своєї незрівнянної аури, наполегливо працюють фахівці магазину «Галицький ЛоксМайстер», які вперше в своїй практиці у Львові здійснили монтаж підлогового дотягувача для скляних дверей RYOBI® S-401. Не дивлячись ні на що, перший «млинець» вийшов зовсім не глевким, а навпаки, цілком успішним. 
 
Монтаж високоякісного японського підлогового дотягувача для скляних дверей RYOBI® S-401 був здійснений в Італійській піцерії Фелічіта, що у готелі «Жорж». Власники закладу звернулись у «Галицький ЛоксМайстер» у зв’язку з тим, що старий підлоговий дотягувач невідомого виробництва вийшов з ладу. Замінити його спеціалісти магазину запропонували  на сучасний японський підлоговий дотягувач RYOBI® S-401.
     
Підлогові дотягувачі RYOBI® S-401 застосовуються як для внутрішніх, так і зовнішніх дверей вагою до 80 кг та мають ресурс експлуатації 300 000 циклів.
 
 
Країна-виробник: Японія.  Дотягувачі RYOBI® S-401 працюють у широкому діапазоні робочих температур – від -40°С до +45°С. Максимальний кут відкривання – 108°, а фіксація відкритого положення відбувається під кутом 90°. Дотягувач має корпус кольору нержавіючої сталі, що дозволяє органічно вписати його у будь-який сучасний інтер‘єр. 
 
Отже, тепер львів’яни та гості міста можуть насолоджуватися свіжою піцою, смачною пастою, духмяною кавою та іншими вишуканими стравами італійської кухні, що їх майстерно готують у піцерії Фелічіта, не турбуючись щодо безпеки вхідних дверей закладу. А спеціалісти «Галицького ЛоксМайстра», в свою чергу, гарантують, що встановлене обладнання буде працювати безвідмовно!
Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *