Обираємо захисну фурнітуру для вхідних дверей

До нас часто звертаються клієнти з питанням як правильно встановити фурнітуру на двері щоб максимально захистити корпус замка та циліндровий механізм. І це правильно, тому що споживач сьогодні вже не задає питання навіщо та чим звичайна фурнітура відрізняється від захисної. Бо
розуміє що окрім надійного механічного замку та циліндру з високою секретністю треба ще подбати про ативандальний захист – це називається комплексне рішення для вхідних дверей.
Отже, давайте розберемося що таке захистана фурнітура та яка вони бувають.  Броненакладка, захистна фурнітура або протектор – такі назви можна зустріти у різних виробників – це пластина з загартованої сталі яка закриває з зовнішнього боку дверей замкову , максимально- можливо обмежуючи доступ з вулиці.

Захисна фурнітура буває лише на циліндровий механізм, в мережі локсайстер вона представлена брендами DISEC ( дізек) MUL-T-LOCK ( муль ті лок)-ESETY (есеті) та ABLOY ( аблой).
Окремо хочеться виділити чеський бренд ROSTEX ( ростекс) який спеціалізується на захисній фурнітурі та має різні конструктивні особливості та різні типи.
За типом установки броненакладки бувають врізні та накладні. Тобто обирати броненакладку правильно не лише за зовнішнім виглядом та особистим вподобанням а й враховуючи який замок встановлений, яка конструкція дверей, важливо чи є зовнішня декоративна панель (або фасад) дерев”яний або з МДФ.
Встановлення захисної фурнітуру – це достатньо суттєве втручання в конструктив дверей і тому важливо щоб це виконувалось професійним майстром а не слюсарем – столяром з ЖЕКу. Обрати кріплення, зробити отвори в дверях, закріпити протектор таким чином щоб з зовні було не можливо добратися до елементів кріплення. Кріпити броненакладку лише до корпусу замка, в окремих випадках припустимо кріпити до металу поверхні дверей, не надійно, але достаньо часто зустрічається коли фурнітуру прикручують до фасадної панелі, тим самим роблячи ці конструкцію достатньо умовною з точки зору безпеки.
Отже Локсмайстер на Подолі рекомендує обирати фурнітуру оптимальну саме до ваших дверей та користуватися послугами фахівців -монтажників.
.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *