ОБИРАЄМО ВОГНЕСТІЙКИЙ СЕЙФ ЗА ВАШИМИ ВИМОГАМИ ТА ПОТРЕБАМИ

Хочемо повернутися до попередньої світлини про вогнестійкі сейфи та допомогти нашим клієнтам розібратися з їхніми особливостями та допомогти з вибором оптимальної моделі за потребами.

Отже насамперед потрібно знати, що сейф вогнестійкий– це спеціальна металева шафа, призначена зберегти поміщені всередину цінності від пожежі. Залежно від того, які має сейф вогнестійкі характеристики , залежить його здатність зберігати важливі документи, печатки, гроші у різних надзвичайних ситуаціях. Залежно від наділених властивостей сейфи вогнестійкі для дому та офісу можуть бути вогнестійкими та вогнестійкими.

 • Вогнестійкі… Класичний сейф, який уявляє собою металеву споруду з подвійними стінками, простір між якими заповнений теплоізоляційним матеріалом. Пориста структура наповнювача забезпечує мінімальну теплопровідність і цим захищає цінності від псування, горіння, обвуглювання. Товщина бетонного шару визначає клас захисту сейфа від вогню. При високих показниках стійкості до високих температур звичайні пожежостійкі сейфи виконують лише одну функцію – безпеку вмісту всередині при займанні приміщення. Моделі не оснащуються надійними замикаючими механізмами, тому їх захист від злому мінімальний.
 • Вогнезломостійкі… Цей вид поєднує в собі наднадійний протипожежний сейф зі зламостійкими властивостями. Виконуються моделі за сучасною технологією – з фортифікаційним бетоном у захисному шарі; з армованим теплоізоляційним матеріалом; з легованими пластинами, що перешкоджають висвердлюванню; з ригелями. Домашній вогнестійкий сейф даної категорії забезпечує максимальну захищеність документів та цінностей від усіх агресивних та небезпечних ситуацій.

Сьогодні виробники пропонують сейфи негорючі в різній модифікації, дизайні, розмірах, комплектації, з набором опцій. На що звернути увагу під час купівлі, щоб товар виправдав очікування?

 1. Клас вогнестійкості

Сертифікація за стандартом EN 15659 (європейські ступені вогнестійкості) передбачає два класи:

 • LFS 30P – при пожежі нагрівання відсіку протягом 30 хвилин не зможе досягти температури у показник 170 ° С .
 • LFS 60P – при пожежі нагрівання відсіку протягом 60 хвилин не зможе досягти температури у показник 170 ° С .

Стандартно побутова пожежа має температуру вогню 750-800 про З, а загоряння паперу відбувається за 177 про З.

 1. Замок

Можливе оснащення механічним, електронним, кодовим чи ключовим замком. Зазвичай сейф для будинку, що не згораєвиготовляється з наступним поєднанням замків:

 • ключовий та кодовий;
 • ключовий та ключовий;
 • ключовий та електронний.

Вибір залежить як від особистих переваг покупця, і від бюджету.

 1. Комплектація

Оформлення внутрішнього простору – параметр, що впливає зручність організації зберігання документів, цінних речей, електронних носіїв інформації, фотографій. Для цього сейф протипожежний може мати полиці, касове відділення.

 1. Розмір

Щоб відповісти на питання, який пожежостійкий сейф підійде, потрібно визначитися заздалегідь з габаритами, кількістю та об’ємом вмісту, що буде поміщено всередину (папки, швидкозшивачі, документи різних розмірів).

 1. Місце встановлення

Офісний або домашній варіант можна встановити у ніші, кутку, біля стіни. При бажанні виконати приховану установку краще вибирати сейфи вбудовані вогнетривкі. Нерідко їх розташовують у меблях (у квартирах, готелях). При такій установці ідеально підійде меблевий пожежостійкий сейф.

При виробництві вогнетривких моделей висока увага виробника приділяється теплоізоляційним якостям. Саме тому вони рідко мають отвори кріплення. Вогнестійкий сейф із кріпленням до стіни або підлоги оснащується анкерними вузлами. При використанні можливі втрати теплоізоляції корпусу. Щоб уникнути цього, слід використовувати термострічку чи термогерметик.

У магазині “ЛоксМайстер на Подолі” можна переглянути широку ланку сейфів та обрати потрібну модель, виходячи з ваших потреб та вимог до використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *