Новинка! Автомобільний замок на вантажний відсік Mul-T-Lock VAN MVP1000.

Для чого потрібні додаткові автозамки?

Ні для кого не секрет, що штатні замки на дверях автомобілів мають низьку протизламність. Їх без ключа можуть відкривати не тільки майстри аварійщики, але і злодії. Для цього у вільному продажі навіть є спецінструмент. І така практика для пасажирських салонів повністю зрозуміла. Оскільки дуже часто трапляються випадки втрати останнього ключа, або ж захлопування ключа всередині автівки. Останній приклад є особливо небезпечним, якщо всередині залишилась мала дитина чи то домашній улюбленець.

Тому, завжди має бути змога аварійного відчинення машини. Але ж як запобігти відкриття, крадіжки речей та/або угону автомобіля? Для цього існуємо ми – фахівці з безпеки замикань нерухомого та рухомого майна!

Від угону авто ми пропонуємо різноманітні блокіратори на коробку перемикання швидкостей, рулевий вал, капот тощо. А також професійно встановимо такий блокіратор.

Що стосується крадіжки цінного багажу. То тут, у нас в асортименті є накладні замки на дверцята вантажного відсіку. Саме про новинку такого плану замка піде мова.

Автомобільний замок Mul-T-Lock VAN MVP1000.

Інноваційний замок панцирного типу для надійного замикання задніх та бокових дверей будь-якого комерційного автомобіля. Забезпечує високу безпеку та захист майна, яке знаходиться у вантажному відсіку автомобіля.
Технічні характеристики:

 • Корпус замка вироблений з спеціального сплаву, який використовується в аерокосмічної промисловості. Має підвищену міцність у поєднанні з невеликою вагою (не призводить до провисання дверей).
 • Підвищений захист від силового зламу.
 • Циліндр Mul-T-Lock® стандарту High Security (MTL 300).
 • Стійкість до маніпулювання (відмичок), свердлування та бампінгу.
 • Замикання замка: без ключа (натисканням на циліндровий механізм).

Переваги:

 1. Замки закриваються простим натисканням на циліндровий механізм. Для відчинення замка потрібен ключ, але обидва замки об’єднані в систему один ключ, а це означає, що обидва замки відчиняються одним ключем і вам не потрібно з собою носити цілу зв’язку ключів.
 2. У замках використовується високосекретний циліндр MUL-T-lock MTL 300.
 3. Самі замки виконані зі спеціального сплаву, що застосовується в аерокосмічній промисловості, завдяки чому замки мають малу вагу і не схильні до корозії.
 4. Ще однією важливою перевагою даного комплекту є його ціна.

Замки VAN є на розпашні та розсувні двері, за необхідності змонтуємо. Для підбору замків та здійснення монтажу звертайтесь до нас!

Інші статті по темі автолоксмайстер:

 1. Блокіратор Construct для коробки передач, капоту, рулевого валу вашого автомобіля.

 2. Замок MUL-T-LOCK VAN ARMADLOCK – додатковий захист дверей вантажного автомобіля.

 3. Вантажі під замком MUL-T-LOCK ArmaDlock

 4. Захищаємо вантаж в фургоні!

 5. ARMAD LOCK від MUL-T-LOCK

 6. Автомобільний ключ-викидуха до Nissan Pixo.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *