Блокіратор Construct для коробки передач, капоту, рулевого валу вашого автомобіля.

Види продукції для транспортних засобів.

Наш магазин “ЛоксМайстер”, окрім замкової продукції для нерухомості, має в своєму асортименті і товари для автомобілів, а саме:

  • автоключі,
  • додаткові протизламні замки на двері вантажного відсіку автомобілів,
  • замки для контейнерів, причепів та рефрежираторів вантажних авто,
  • а також блокіратори коробки передач, капоту, рулевого валу, діагностичного роз’єму.

Мова піде про останній вид продукції.

Блокіратори.

У нас представлені блокіратори від всім відомого ізраїльського виробника Construct. Ви ж не раз бачили на автівках, особливо перміум класу, на багажнику додатковий шильд з написом “Construct”. Це означає, що виробник таких моделей автомобілів ще з заводу передбачає наявність такого додаткового захисту від угону авто чи крадіжки певних агрегатів. Часто, така опція пропонується покупцям автівок у офіційних автодилерів. Але що робити, якщо ви вирішили обладнати додатковий захист вже після покупки авто, чи придбали ТЗ не в автосалоні?

Тому, тут на допомогу прийдемо ми! У нас наявні до реалізації блокіратори до великої кількості авто. А професійно встановлюють їх наші дилери майже у всіх містах України.

Запит.

До прикладу, цього тижня опрацьовано запит на блокіратор КПШ (коробка перемикання швидкостей) для атвомобіля TOYOTA Hilux з м.Тернопіль. Клієнт звернувся безпосередньо до нашого дилера-установщика, тобто на станцію техобслуговування.

Особливості даного замка. CONSTRUCT GEAR – механічний протиугінний замок КПШ. Має унікальну конструкцію для конкретної моделі автомобіля та КПШ. Встановлюється за допомогою зривних болтів на штатні кріплення в кузові автомобіля. Принцип роботи механічного протиугінного замку CONSTRUCT GEAR полягає в блокуванні рухомих вузлів механізму перемикання швидкостей. Механічні КПШ блокуються в положенні “R”- задній хід, а автоматичні – в положенні “P”- паркінг. Для замикання потрібно перевести важіль КПШ в потрібне положення , вставити ключ в замок до упору та повернути ключ на 180 ° в крайнє положення. Відкрити його так само просто. В комплекті замка 2 ключа та пластикова картка для можливості виготовлення дубліката ключа. Не залежить від стану акумулятора та інших функцій автомобіля. Відкриття замка CONSTRUCT GEAR можливе виключно контактним способом за допомогою ключа, деактивація на відстані – неможлива. Замки CONSTRUCT GEAR поділяються на 4 цінові категорії – G1,G2,G3,G4 в залежності від конструктиву замка.

Фотозвіт.

встановлений протиугінний замок Construct Gear
процес монтування Construct Gear
процес монтування Construct Gear

 

Інші статті по темі автолоксмайстер:

  1. Замок MUL-T-LOCK VAN ARMADLOCK – додатковий захист дверей вантажного автомобіля.
  2. Вантажі під замком MUL-T-LOCK ArmaDlock
  3. Захищаємо вантаж в фургоні!
  4. ARMAD LOCK від MUL-T-LOCK
  5. Автомобільний ключ до Suzuki Grand Vitara та Dacia Sandero.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *