Одеський припортовий завод: співпраця успішно триває!

Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» ефективно працюють з усіма категоріями клієнтів. Ми цінуємо кожного: будь то приватні клієнти, державні установи чи лідери бізнесу. Ми усім намагаємось приділити належну увагу та оперативно вирішити проблеми кожного. Наші клієнти це чудово розуміють, тому знову і знову до нас звертаються. 

Крупні компанії – не виключення. Зокрема, історія співпраці «Південного ЛоксМайстра» (м. Одеса) та Одеського Припортового Заводу (ОПЗ) – одного з найбільших підприємств хімічної галузі України, що є другим за величиною виробником хімічних добрив у Європі, налічує вже близько 6 років. 
 
Керівництво ОПЗ постійно дбає про безпеку підприємства та разом з надійним партнером – магазином «Південний ЛоксМайстер» – працює над створенням ефективної системи захисту, що є запорукою  його сталого та успішного розвитку.
 
 
Ось і нещодавно ОПЗ знову звернувся в «Південний ЛоксМайстер» за допомогою у придбанні дотягувачів, замкових циліндрів та дверних остановів для деяких своїх дверей.
Після проведення ретельного дослідження місць установки та надання всебічних консультацій щодо особливостей продукції, фахівці «Південного ЛоксМайстра» запропонували ізраїльські циліндри MUL-T-LOCK® 7х7, японські дотягувачі RYOBI® D-2550 BC UNIV і фінські дверні останови PISLA®, які після узгодження з клієнтом, були успішно встановлені.
 
7х7 – доступний і надійний циліндр від компанії MUL-T-LOCK® класу Standard Security. MUL-T-LOCK® 7х7 побудований на технології "одинарний пін", в основу якої закладено сім пінів шести розмірів. У MUL-T-LOCK® 7х7 інтегровано пару сталевих пінів: нижній і верхній грибоподібної форми для захисту від висвердлювання. Пін грибоподібної форми додатково захищає від маніпуляцій. Кількість кодових комбінацій в замковому циліндрі MUL-T-LOCK® 7х7 становить 280 000. Матеріал виготовлення корпусу, пінів і плуга в MUL-T-LOCK® 7х7 – латунь.
 
RYOBI® D-2550 BC UNIV – це японський дотягувач з універсальним кронштейном для стандартної тяги, що дозволяє встановити його 4-ма способами (ззовні і зсередини приміщення, на коробці і полотні дверей). Це істотно розширює сферу застосування дотягувача та забезпечує можливість його оптимальної установки для внутрішніх та зовнішніх дверей.
RYOBI® D-2550 BC UNIV оснащений гальмом відкривання, можливістю регулювання початкової і кінцевої швидкостей закриття та може використовуватися для установки навіть на протипожежні двері з межею вогнетривкості 60 хв., а  наявність трьох варіантів декоративного виконання: сріблястий, темно-бронзовий або білий – дозволяє створити єдиний інтер’єрний ансамбль.
 
Дверні останови з фіксатором PISLA 881-100 i 881-140 виготовлені з оцинкованої сталі, що запобігає появі корозії в процесі експлуатації поза приміщенням. Для запобігання пошкодження дверного полотна використовується високоякісна гума, тому можна бути повністю впевненим у тому, що дана продукція безвідмовно прослужить багато років.
 
 
Таким чином, знаний гігант хімічної промисловості України – Одеський припортовий завод –в черговий раз отримав найкращу продукцію в галузі безпеки, яка дозволяє не лише ефективно вирішити проблеми безпечного замикання дверей, а й сприяє подовженню терміну їх експлуатації. Важливо, що вся встановлена продукція безпеки повністю сертифікована в Україні і забезпечується гарантією, а також необхідним сервісним обслуговуванням. А фахівці «Південного ЛоксМайстра», в свою чергу, сподіваються, що плідна співпраця триватиме і надалі, адже наш досвід дозволяє ефективно вирішити будь-яку проблему!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *