Сейф MUL-T-LOCK Traka21 спрощує контроль ключів!

Свята вже близько, а Ви не знаєте, як забезпечити надійне зберігання ключів, коли співробітники будуть на різдвяних канікулах? 
Пропонуємо до Вашої уваги сейф MUL-T-LOCK Traka21, який забезпечує тотальний контроль ключів та є при цьому надзвичайно легким у використанні!
MUL-T-LOCK Traka21 – це досконала та сучасна автономна система контролю механічних ключів та зв’язок ключів. Поєднуючи у собі інноваційну технологію радіочастотної ідентифікації (RFID), повний аудит подій та легке адміністрування, Traka21 забезпечує підприємство сучасним та доступним за ціною засобом контролю та збереження, розрахованим на 21 ключ.

Сейф Traka21 допоможе відстежувати та обліковувати кожний ключ, який індивідуально блокується в своїй комірці та гарантує максимальний контроль і аудит використання механічних ключів працівниками. Система дозволяє  надати права доступу до 1 000 користувачів, а у поєднанні з майстер-системами ефективність використання MUL-T-LOCK Traka21 є максимально високою.

Основні переваги сейфів Traka21:
– Вхід в систему за кодом. Користувачу необхідно ввести свій унікальний код для отримання доступу до ключів. Всі коди унікальні та не можуть повторюватись.
– Можливість вказати права доступу для кожного користувача, надання прав адміністратора.
– Доступ відповідно до прав. Всі ключі індивідуально заблоковані в своїх комірках. В разі потреби змінити доступ існує можливість  змінити позицію ключа разом із брелоком. При цьому не потрібно руйнувати та замінювати сталеве кільце. 
– Зручне управління та аналіз. Дані про події та звіти можуть бути переглянуті на екрані traka 21 або експортовані до USB накопичувача в форматі Exel файлу.
– Кольорове табло та світлові індикатори в комірках додатково інформують користувачів щодо доступних операцій. 

Причому «ЛоксМайстер Київ-Центр» не лише здійснює продаж, а й надає повний спектр послуг, включаючи монтаж, налаштування, гарантійне та сервісне обслуговування  MUL-T-LOCK Traka21. Отже, ласкаво просимо!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *