Офісні сейфи для документів від відомого на весь світ українського виробника ПАРИТЕТ-К.

    Сейфи офісні бренду Griffon і Паритет-К – надійне і правильне рішення для Вашого підприємства.
Основним завданням сейфа для офісу є забезпечення збереження важливих і конфіденційних документів, цінностей та грошових коштів, печаток і предметів підприємства.

Перед тим, як придбати сейф в офіс необхідно визначитися з його призначенням, способом застосування, з тим, що в ньому буде розміщуватися, де він буде розміщений, які основні завдання, які функції буде виконувати сейф в офісі, чи існують обов’язкові вимоги до подібного сейфу, розміщеному в офісному приміщенні.

Отже, розглянемо декілька найпопулярніших моделей офісних сейфів починаючи від найдешевшого та найменшого.

  Сейф мебельний L.16.K з товщиною металу двері 2 мм обладнаний парою сталевих активних обертових ригелів, з ключовим сувальдним замком. Вага сейфу 3 кг., присутні два анкерні вузли для кріплення до підлоги. Розміри – 16 х 22    см. (формат А5).

Вартість: 798,00 грн.

Сейф мебельний L.26.K з товщиною металу двері 3 мм обладнаний парою сталевих активних обертових ригелів, з ключовим сувальдним замком. Вага сейфу 11 кг., присутні два анкерні вузли для кріплення до підлоги. Розміри – 26 х 35 см. (формат А4)

Вартість: 1698,00 грн.

 

 

Сейф мебельний В.65.К обладнаний парою сталевих активних обертових ригелів, полицею і / або касою, з ключовим сувальдним замком. Вага сейфу 22 кг., присутні два анкерні вузли для кріплення до підлоги. Розміри – 65 х 46 см. (12 папок для документів).

Вартість: 2490,00 грн.

Сейф мебельний В.2.118.К обладнаний парою сталевих активних обертових ригелів, полицею і / або касою, з ключовим сувальдним замком. Має 2 окремі секції, які закриваються на замок. Вага сейфу 38 кг., присутні два анкерні вузли для кріплення до підлоги. Розміри – 1,84 м. х 46 см. (24 папки для документів).

Вартість: 4380,00 грн.

Існує багато інших моделей офісних сейфів виробника Паритет-К в тому числі і вогнетривкі та зломостійкі. Ознайомитись з ними та придбати Ви можете в магазині “Локсмайстер Буковина” що на Шевченка 52.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *