ПІДГОТУЙСЯ ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ – ВСТАНОВИ СЕЙФ

В одній із минулих статей ми вже писали про те, що потрібно підготувати свої двері до візиту непроханих гостей – злодіїв під час новорічно-різдвяних свят. Нагадаю,  мова йшла про те, що поки ви святкуєте, злодії старанно працюють.

Двері потрібно обов’язково підсилювати, бо це перший рубікон оборони вашої оселі. Але, що потрібно робити, якщо цей перший бастіон подоланий , або ж злодій проник да вашої оселі через вікно, а таке буває. В такому випадку вам в нагоді стане СЕЙФ!

Сейфи бувають різні, як за своїми характеристиками зламостійкості, за розмірами, так і за видами монтажу. Так, монтажу, тому що будь-який  сейф потрібно монтувати. Або врізати в стіну, або ховати в меблі, або ж, якщо не дозволяють габарити сейфа стаціонарно встановлювати з обов’язковим кріпленням до стіни або підлоги. Бувають також вогнетривкі сейфи.

 

 

 

 

 

 

 

 

І повірте, якщо сейф буде не дешевий китайський, а дійсно відповідати сучасним вимогам безпеки та правильно монтований, він стане неприступною фортецею для злодія. Саме такі сейфи пропонує магазин ЛоксМайстер на Печерську!

Звертайтесь до нас. Ми професійно проконсультуємо та якісно встановимо сейф, що захистить ваше майно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *