Партнер ЛоксМайстер® отримав сертифікат на систему управління якістю ISO 9001

Один з ключових постачальників вхідних дверей мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® –  компанія ТОВ «Сталь-М» отримала сертифікат на систему управління якістю ISO 9001. Цей документ підтверджує відповідність системи менеджменту якості ТОВ «Сталь-М» вимогам міжнародного стандарту ISO 9001. Це, в свою чергу, гарантує винятково високу якість продукції, що випускається під торговою маркою «Сталь-М».
 
«В Україні ця процедура досить складна – період упровадження системи тривав більш ніж вісім місяців. Сертифікат ISO 9001:2008 – це чергове підтвердження лідируючих позицій підприємства на українському ринку металевих дверей і сейфів, і свого роду візитна картка для експорту продукції за кордон. – Розповідає засновник і директор компанії "Сталь-М" Олексій Муляренко. – На сьогоднішній день ISO 9001:2008 свідчить про те, що всі схеми підприємства (виробничі, управлінські та ін) проведено правильно. У результаті, працюючи з таким підприємством, що б споживач не придбав, він отримає або якісний продукт, або якісну послугу».
 
Стандарти серії ISO 9000, прийняті більш ніж 190 країнами світу в якості національних, застосовуються до будь-яким підприємств, незалежно від їх розміру, форм власності та сфери діяльності і застосовуються для досягнення і підтримання рівня якості продукції або послуг з метою безперервного задоволення заявлених або інших запитів споживачів.
 
«Сталь-М», дотримуючись найвищих стандартів виробництва, використовує для комплектації своїх виробів продукцію високої безпеки від провідних світових виробників: MUL-T-LOCK (мультилок), ABLOY (аблой), ROSTEX (ростекс). Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® пропонує своїм клієнтам найкращі вироби від кращих виробників!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *