Локсмайстри розповіли про вхідні двері безпеки у програмі 5 каналу «Територія закону»

Мережа магазинів з монтажем продовжує співпрацювати із правоохоронними органами у напряму інформування громадян про продукцію безпечного замикання. Цього разу у програмі ГУ МВС України  «Територія Закону», що виходить на 5 каналі, локсмайстри розповіли про особливості вибору вхідних дверей безпеки.
                            
Також можна переглянути поради наших експертів щодо забезпечення комплексної безпеки приміщення та патентованих ключів.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *