Співробітники ЛоксМайстер® взяли участь у семінарі компанії «Сталь-М»

Співробітники мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® взяли участь у семінарі, який організував для своїх партнерів виробник вхідних та протипожежних дверей компанія «Сталь-М». Захід відбувся 14 травня в Рівному.
 
У ході зустрічі засновник і директор «Сталь-М» Олексій Муляренко спільно з співробітниками розповів про особливості напрямів діяльності компанії: «Унікальність нашого підприємства полягає в тому, що «Сталь-М» має два успішних напрями – виробництво і вхідних протиударних, і протипожежних дверей і люків». Під час семінару організатори зупинилися на етапах виробництва та особливості роботи з продукцією за цими напрямами. Також обговорили питання комплектації і декору вхідних дверей.
 
 
Одним з останніх досягнень нашого партнера є отримання сертифіката на систему управління якістю ISO 9001. «Це не є обов’язковий сертифікат, але кожне поважаюче свого споживача підприємство повинно, на наш погляд, мати такий сертифікат. – Підкреслив керівник компанії. – З його впровадженням було вдосконалено не тільки виробництво, але й інші процеси – починаючи з моменту прийняття замовлення. Робота над якістю – це процес, що постійно рухається –  він не зупиняється на отриманні цього сертифікату».
 
 
Зі стандартами і циклом виробництва дверей виробника учасники заходу мали змогу ознайомитися навіч – «Сталь-М» організувала для гостей екскурсію на виробничі потужності компанії. Компанія «Сталь-М» піклується про якість і надійність продукції – на  підприємстві функціонує сучасне високотехнологічне обладнання, висококваліфікований персонал стежить за кожним етапом виробничого процесу.
 
У мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® представлено продукцію безпеки від кращих виробників, які дбають про рівень якості та надійності своїх виробів. До числа таких виробників належить і «Сталь-М».
 
 
 

 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *