ПЕРЕКОДУВАННЯ ЗАМКІВ – ЗРОБИ БЕЗПЕЧНИМИ НОВОРІЧНІ СВЯТА


Незабаром новорічні свята і багато хто з нас планує поїхати до рідних на кілька днів у інше місто або наразі відпочити на гірських курортах. А тому наше майно на деякий час залишиться  під захистом дверних замків.

Але якщо є сумніви, що протягом року хтось з сторонніх мав доступ до Ваших ключів, потрібно зробити  перекодування  замку – це дія по заміні коду замку (керуючого механізму). Перекодувати можна будь який циліндр (замок) Mul-T-Lock або  Abloу.

У випадку якщо ви втратили ключ, у вас його вкрали або просто загубили, не потрібно  міняти замок на новий. Є можливість звернутися до сервісного центра «Локсмайстер на Подолі» (або навіть викликати майстра до дому) та змінити певні елементи замка, які складають кодову комбінацію  і після цього попередніми ключами відкрити замок вже не можна.

Також хочемо зазначити, що перекодувати можливо не лише циліндровий , а й сувальдний  замок, і у окремих випадках це можна зробити самостійно.  Міняти секретність в таких замках можна багаторазово, наразі треба тільки купити новий набір ключів.

Тому у разі потреби зверніться до сервісного центру «ЛоксМайстр на Подолі» і наші фахівці, нададуть професійну консультацію та  порадять що потрібно зробити у вашому випадку.

Не дамо жодного шансу злодіям зіпсувати гарний настрій на новорічні свята !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *