Захисні решітки ShikMETAL від «ЛоксМайстер Київ-Центр»: ваша безпека – наша турбота!

Безпека помешкання – поняття багатогранне. І якщо необхідність дієвого захисту вхідних дверей квартири чи заміського будинку розуміють усі, то важливість захисту інших отворів у приміщенні, через які зловмисники можуть потрапити до Вас – дуже незначна частина клієнтів. А дарма. Адже за статистикою, значна частина пограбувань квартир та будинків відбувається якраз через те, що власники не приділяють належної уваги цьому аспекту безпеки. Важливість додаткового захисту набуває актуальності ще й через те, що попереду в нас – новорічні канікули, коли значна частина киян відправляється на багатоденний відпочинок за місто чи за кордон, лишаючи помешкання без нагляду, а кількість квартирних крадіжок традиційно зростає.

Ось і черговий наш клієнт, не бажаючи міритися з такою ситуацією та плануючи новорічний відпочинок за кордоном, звернувся в в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголіська, 48, а з проханням додатково захистити заміський будинок.

Раніше він вже звертався до нас в магазин та знає, що наші фахівці, маючи багаторічний досвід захисту подібних об’єктів, чудово розуміють, як зробити це не лише ефективно і швидко а й з мінімальними витратами.

Після ознайомлення з будинком клієнта, з огляду на наявну високоякісну продукцію безпеки (вхідні двері, замки, циліндри та захисна фурнітура) наші фахівці запропонували додатково посилити захист та встановити на вінках високоякісні захисні решітки провідного українського виробника – компанії ShikMETAL.

Ми рекомендуємо решітки ShikMETAL (ШикМетал), оскільки:
– Решітки ShikMETAL виготовляються з якісних матеріалів з дотриманням усіх стандартів, що підтверджується усіма відповідними сертифікатами;
– Розсувні захисні решітки ShikMETAL захищені від підробки серійним номером;
– Розсувні системи ShikMETAL відповідають вимогам ДСО та нормам пожежної безпеки, не перешкоджають евакуації у разі виникнення джерела займання вогню у приміщенні, не запалюються;
– Мають оптимальне співвідношення ціна/якість та сучасний дизайн;
– Виготовляються індивідуально під вимоги конкретного об’єкта, встановлюються всередині приміщень навіть після вже зробленого ремонту, практичні (адже решітки не тільки розсуваються, а ще й повертаються в прорізі на будь-який кут і бік, не забираючи простір та світло у кімнаті), а гама кольорів на будь-який смак гарантує, що вони відмінно впишуться в будь-який інтер’єр.

Тому після погодження з клієнтом наші фахівці здійснили усі необхідні заміри, замовили у виробника, отримали замовлення та успішно встановили замовлені решітки. А клієнт залишився повністю задоволений не лише високою якістю замовлених решіток, а й оперативністю та високим рівнем обслуговування, продемонстрованим нашими фахівцями.

Якщо Вам також треба додатково захистити наявні отвори у приміщенні: вікна, отвори в стінах, дверні отвори – не зволікайте, звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48.

Наші кваліфіковані спеціалісти нададуть усі необхідні консультації щодо побудови ефективної системи безпеки, підберуть найкращі для Вас варіанти, виконають усі необхідні заміри, а також здійснять встановлення замовленої продукції, її налаштування та обслуговування, щоб Ваш будинок, дача чи квартира була надійно захищена!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *