ПІД НАДІЙНИМ ЗАМКОМ!

За квартирної крадіжки час — найцінніший ресурс зловмисника. Його можна суттєво обмежити, придбавши вогнезламостійкий сейф CL.III.50.K.E з двома різними системами замикання (електронний і ключовий замок).

З усіх можливих загроз для цінностей, що знаходяться в сейфі, найбільш небезпечними є злом і пожежа. 

Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CL III сертифіковані згідно третього класу по ДСТУ EN 1143-1 і мають товщину захисного шару – 40 мм. Їх ключові особливості – наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дозволяє в багато разів збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого зламу та ригельна система. Сейфи серії CL III комплектуються сертифікованими сейфовими замками і німецькою термострічкою BASF.

Що означає клас вогнестійкості:

На ваші цінності можуть робити замах не тільки злодії. Серйозною небезпеку для них є також пожежа. Cейф CL.III.50.K.E має межу вогнетривкості 30 хвилин, що відповідає класу вогнестійкості LFS 30P по ДСТУ EN 15659.

Чому варто ховати сейф:

1 – добре прихований сейф не побачать сторонні. А чим менше людей знають про те, що ви зберігаєте вдома щось цінне, тим нижче ризик квартирної крадіжки по наведенню.

2 – у разі квартирної крадіжки, злодії знайдуть сейф. Так, не треба піддаватися ілюзіям – все-таки, сейф це не схованка. Але пошуки добре захованого сейфу займуть якийсь час, потім його ще доведеться зламати.

Найпростіший спосіб встановлення сейфів висотою до 70 см – установка сейфа під стіл. Вага в даному випадку значення не грає, оскільки сейф ставиться прямо на підлогу та кріпиться анкерами. В результаті, сейф із трьох сторін прикритий столом, плюс для власника – зручний доступ, не встаючи з робочого місця. Відмінний варіант для особистого кабінету.

Поради щодо користування домашнім сейфом:

Якщо ви цінуєте вміст сейфа, ніколи не користуйтеся ним при сторонніх людях.

Отримати професійну пораду, щодо вибору сейфа Ви можете у нашому магазині ЛоксМайстер за адресою:

м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 14

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *