Замок врізний TESA DIN 4240

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги замок від Європейського виробника компанії TESA.

Компанія TESA ASSA ABLOY – іспанський лідер по виробництву продукції систем замикання. Маючи надзвичайно широкий асортимент, ця компанія випускає замкові циліндри, системи антипаніки, контролери доступу, електричні замки та защіпки, електромагнітні защіпки, дверні дотягувачі і навіть бронедвері. Продукція компанії TESA широко відома та використовується по всьому світу: в Європі та країнах Азії, в Африці та Америці.

Основою успіху іспанського виробника Tesa є інноваційність. Компанія постійно удосконалює свою продукти та шукає нові рішення систем безпеки. Саме тому ми, наші партнери, а також кінцеві споживачі можуть бути впевненими у якості та надійності продукції TESA, яка включає і замкові циліндри.

Розглянемо Замок врізний TESA DIN 4240 UNIV BS25мм NM 25мм SP

Основний замок TESA 4240 підвищеної безпеки з гакоподібним ригелем для вхідних дверей та всіх типів алюмінієвих профілів. Сумісний із фурнітурою стандарту DIN. Сторонність –  універсальний (лівий/правий).Міжцентрова відстань 85мм.  BackSet 25мм. Глибина корпусу 38мм. Гакоподібний багатошаровий загартований ригель. Вихід ригеля  25,4мм.Торцева планка: нержавіюча сталь, ширина 25мм. Зворотна планка: нержавіюча сталь,  бічне регулювання в межах 6мм. В комплекті  два щитки для циліндра.  Циліндр замовляється окремо.

За більш детальною інформацією та усім асортиментом представленої продуції звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *