ПІДГОТОВКА ДО ВИСТАВКИ INTERBUILDEXPO

Вже на наступному тижні розпочинає свою роботу головна будівельна виставка країни Interbuildexpo.

Магазин ЛоксМайстер на Печерську, в складі команди СПВ Компані, буде приймати безпосередню участь у цій, без перебільшення, знаменній події.

Виставка буде на наступному тижні, а зараз на повних обертах іде підготовка. Однією із новинок цього року будуть швейцарські висувні пороги PLANET.

Ці пороги врізаються в полотно дверей і при їх зачиненні  тихо і автоматично опускаються до рівня підлоги. Висувні пороги можна використовувати металевих, дерев’яних та пластикових дверях. Використання такого порогу ідеально підходить для приміщень з нерівними підлогами. Крім того він замінює звичайний стаціонарний поріг (спотикач) та робить дизайн інтер’єру значно привабливішим. Мало того цей поріг є димозахисним та протипожежним, перешкоджає проникненню протягу, звуку та світла в середину приміщення.

А ми в процесі підготовки до виставки довели, що його можна встановлювати у вже готові двері. Ми врізали висувний поріг в ізраїльські двері RB-Doors, декоровані дизайнерськими накладками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як повністю виглядають ці двері та як працює висувний поріг Ви зможете подивитися на виставці на нашому стенді “СПВ БЕЗПЕКА в КУБі”, де буде представлено багато цікавої продукції з безпеки та декору.

Ласкаво Вас запрошуємо! Виставка пройде з 19 по 22 березня 2019 року в місті Київ. За адресою Броварський проспект, 15  “Міжнародний Виставковий Центр”.

Буде цікаво!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *