Захисні решітки ShikMETAL – безпека вашої дачі і не тільки!

Весна в Україні, нарешті наступила, а з нею і перші, поки нечисленні «струмочки» дачників «потікли» за місто, перевірити свої заміські маєтки. І, як це не прикро, деяких з них чекав дуже неприємний сюрприз. Адже залишені на тривалий час без нагляду, окремі заміські будинки стали легкою «здобиччю» зловмисників.

Ось і черговий клієнт звернувся нещодавно до фахівців нашого магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголіська, 48 з проханням захистити заміський будинок, що, як виявилося вже зараз, після «зимової сплячки», став об’єктом пограбування.

Аби цього більше не повторилося наступного року, клієнт попросив оперативно вирішити це питання у наших фахівців. Причому, зі слів клієнта, зловмисники, аби потрапити до будинку, використали доволі нестандартне рішення. Користуючись тривалою відсутністю власників та з огляду на те, що у будинку було встановлено якісні двері з сучасними циліндровими замками, зловмисники потрапили у будинок, скориставшись вікном другого поверху, яке не було захищене, та драбиною, яка лежала поруч з будинком. Отже, в першу чергу він попросив надійно захистити вікна.

Досвід фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» свідчить, що встановлення високоякісних захисних решіток практично унеможливлює несанкціоноване проникнення, тому ми радимо встановлювати це ефективне та просте рішення як мешканцям приватних будинків, так і квартир.

В асортименті «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлені розсувні сталеві решітки від компанії ShikMETAL – високоякісна сучасна розробка від провідного українського виробника цієї продукції. , що добре пасує до будь-яких вікон.

Отже, після огляду та консультацій ми запропонували встановити саме захисні решітки ShikMETAL на вікна та двері. Після погодження з клієнтом вони були замовлені у виробника і успішно встановлені та налаштовані.

Чому ми рекомендуємо решітки ShikMETAL (ШикМетал):
– Висока якість матеріалів, що використовуються для виготовлення решіток, підтверджена усіма відповідними сертифікатами;
– Захищеність від підробки серійним номером;
– Відповідність вимогам ДСО та нормам пожежної безпеки,
– Оптимальне співвідношення ціна/якість;

Крім того, усі решітки виготовляються індивідуально під вимоги кожного об’єкта, встановлюються всередині приміщень навіть після вже зробленого ремонту, практичні (адже решітки не тільки розсуваються, а ще й повертаються в прорізі на будь-який кут і бік, не забираючи простір та світло у кімнаті), а гама кольорів на будь-який смак гарантує, що вони відмінно впишуться в будь-який інтер’єр.

Для замовлення розсувних сталевих решіток звертайтеся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Наші спеціалісти нададуть усі необхідні консультації як щодо захисних решіок ShikMETAL, так і іншої продукції безпеки, підберуть найкращі для Вас варіанти, виконають усі необхідні заміри, а також здійснять встановлення замовленої продукції та її налаштування як для заміського будинку, так і будь-якого іншого помешкання, квартири чи офісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *