Підстеліть соломки під ялинку або як надійно захистити майно в період новорічних свят

Напередодні новорічних свят саме час подбати про надійний захист житла. Як свідчить поліцейська статистика, приватні помешкання стають ласим шматком для зловмисників під час святкування Нового року та Різдва. Зазвичай, саме на святкові дні припадає зростання майнових злочинів, адже пильність громадян в цей час дещо знижується. Хтось вирушить у довгоочікувану відпустку, а хтось просто  піде у гості та залишить домівку без нагляду. Це чудово розуміють і квартирні крадії, які, користуючись безтурботністю громадян, в новорічні свята активно «працюють». 

Отже, щоб не зіткнутися з результатами такої «роботи», подбайте про безпеку помешкання вже зараз! Найкращий спосіб захистити оселю – встановлення високоякісних замків, циліндрів та фурнітури на двері та захисних грат на вікна, що стануть надійною перешкодою на шляху квартирних злодіїв. 
 
 
В мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент замків і замкових циліндрів провідних світових виробників продукції безпеки: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, NEMEF®, SANTOS®, VEGA®, для всіх сегментів споживачів: від економ-до преміального рівня, які забезпечують надійний захист від несанкціонованого проникнення, а також захисної фурнітури. Для тих, хто крокує в ногу з часом, ми можемо запропонувати високі технології сучасної безпеки: електромеханічні циліндри MUL-T-LOCK® з технологією CLIQ® та ENTR,  що перетворюють звичайні двері на «розумні».
 
Якщо є сумніви щодо захисних властивостей вхідних дверей, ми готові запропонувати Вам як якісні вітчизняні («Сталь-М»), так і преміальні ізраїльські вхідні двері («RB-Doors»). Унікальним конструктивним рішенням останніх є встановлення дверей із армуванням і бетонуванням рами, завдяки чому досягається монолітне з’єднання рами із стіною. Таким чином, виключається можливість вибивання дверей разом з рамою, що трапляється, якщо двері встановлені на піну.
 
Завдяки багаторічному успішному досвіду роботи та широкому асортименту продукції, фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові розробити та реалізувати ефективні комплексні рішення безпеки. Ця концепція передбачає застосування найбільш раціональних та функціональних рішень для отримання максимальної безпеки вхідних дверей. Суть її полягає в комплексному використанні ряду продуктів: замкових циліндрів, замків, фурнітури, вдале поєднання яких дозволяє не лише забезпечити високі стандарти безпеки, а й єдність дизайну. 
 
 
Якщо Ви плануєте залишити вдома цінності, гроші, важливі документи або зброю, обладнайте помешкання сейфом. Вибрати та встановити хороший сейф Вам також допоможуть фахівці наших магазинів. Якщо у Вас вже є сейф, ми допоможемо підвищити рівень його безпеки, зробивши тюнінг з допомогою новітньої патентованою технології бездротової передачі інформації шляхом передачі акустичних сигналів від ключа-брелка до замка Knock N’Lock («Дятел») виробництва Ізраїль.
 
Дотримуючись цих простих порад Ви зможете повною мірою насолодитися відпочинком та не турбуватися про збереження Вашого майна.
 

 

А кваліфіковані майстри мережі «ЛоксМайстер» в разі необхідності завжди готові допомогти підібрати необхідну продукцію безпеки, виконати сервісне обслуговування, ремонт, професійний монтаж, виготовити ключі, перекодувати замки, встановити вхідні двері, захисні решітки тощо, забезпечуючи надійну роботу усього спектру продукції безпеки.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *