«Південний ЛоксМайстер» + Kadorr Hotel = безпека, європейська якість та комфорт

Представники ще однієї мережі готелів європейського рівня – п’ятиповерховий готельний комплекс Kadorr Hotel Resort & Spa, звернулись до професіоналів безпечного замикання та захисту майна – фахівців мережі магазинів «ЛоксМайстер», за порадою та допомогою з благоустрою готелю.
 
Цього разу вирішувати проблеми розмежування доступу, захисту рухомого й нерухомого майна взялись спеціалісти магазину «Південний ЛоксМайстер», що розташований в Одесі. За допомогою продукції світових лідерів галузі безпечного замикання – INHOVA by TESA®, RYOBI® та MINIBAR SYSTEMS наші фахівці впорядкували доступ на об’єкті, організували безпечне замикання майна та забезпечили комфорт перебування гостей готелю Kadorr (Кадор).
 
Готельний комплекс Kadorr Hotel Resort & Spa
 
На двері номерного фонду були встановлені електронні карткові замки INHOVA by TESA® Spy SmartAir, які окрім звичайних функцій замка, здатні програмуватись для відмикання дверей за розкладом: у певні дні та години. Дані опції додадуть зручності для таких процесів, як обслуговування номерів, прибирання тощо. Окрім того, у номерах були встановлені електронні сейфи компанії INHOVA by TESA® (Інова Теса), які здатні інтегруватись до системи карткових замків INHOVA by TESA® (Інова Теса) Spy SmartAir. Ця функція у рази спрощує керування сейфами, яке можна виконувати за допомогою гостьової безконтактної картки.
 
Щоб не порушити цілісний дизайн дверей номерів та організувати їх коректне зачинення, фахівці «Південного ЛоксМайстера» виконали монтаж врізних дотягувачів для внутрішніх дверей – RYOBI® (Ріобі) серії СОU-153. А в самих номерах для комфортного перебування гостей – встановили міні-бари PRIMO+ 40 від швейцарської компанії MINIBAR SYSTEMS, що підтримують оптимальну температуру для напоїв та продуктів.
 
 
Сподіваємось, що гості комплексу Kadorr Hotel Resort & Spa залишаться задоволеними роботою наших локсмайстрів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *