Поради від локсмайстра: як захистити своє майно під час від’їзду?

Літо у самому розпалі. Багато хто вже їде або невдовзі збирається у відпустку.
Приходить час, коли треба серйозно подумати про безпеку рухомого та нерухомого майна, яке Ви полишаєте вдома. Адже від’їжджаючи у довгоочікувану відпустку, ми зазвичай не задумуємось про те, що літо для квартирних злодіїв – час «невтомної» роботи.
 
 
Тож, пропонуємо Вашій увазі кілька порад від професійних локсмайстрів, що допоможуть подбати про збереження Вашого майна:
1. Вхідні двері Вашої оселі мають бути оснащені справними замками. Краще, якщо на дверях встановлені: основний та додатковий замок з відмінними конструкціями запірного механізму. Наприклад, основний багатонаправлений замок з циліндровим механізмом та додатковий сувальдний замок. Зверніть увагу на багатонаправлені замки MUL-T-LOCK® (Мультилок) та ESETY by MUL-T-LOCK® (Есеті Мультилок), а також на високосекретні циліндри ABLOY® (Аблой) та MUL-T-LOCK® (Мультилок), які можна модифікувати за рахунок технології CLIQ® (Клік).
2. Одних надійних замків та високосекретних циліндрів замало для захисту. Вхідні двері мають бути обладнані й захисною фурнітурою з броненакладкою, що буде захищати замковий циліндр від виламування, висвердлювання та відкриття відмичками. Радимо використовувати чеську захисну фурнітуру ROSTEX® (Ростекс).
3. Після вхідних дверей найуразливішими «точками проходу» до квартири є вікна та балкони. Саме тому, фахівці галузі радять оснащувати металопластикові вікна та профільні двері додатковими замками. Замки ESETY® MINIBARS by MUL-T-LOCK® (Есеті мінібарс) широко використовують у дверях запасних виходів котеджів, балконів, на металопластикових дверях.
4. Для додаткового захисту вікон квартир перших поверхів або ж вікон терас і засклених веранд, можна обладнати їх захисними розсувними сталевими ґратами ShikMETAL® (Шикметал), які вирізняються не лише своїм естетичним виглядом, але й відповідають вимогам ДСО та нормам пожежної безпеки, а у відкритому стані зовсім непомітні у інтер’єрі.
5. Окрім того, якщо Ви їдете у тривалу відпустку, не зайвим буде оснастити квартиру чи будинок охоронною та пожежною сигналізацією з подальшою здачею під охорону.
6. Усі цінні речі – коштовності, гроші, важливі документи слід віддати на збереження до комірок у банку. Якщо ж Ви недовіряєте банкам та вважаєте, що цінності варто залишити вдома – радимо придбати надійний сейф. У ідеалі сейф має бути вмонтований у підлогу або ж стіну, інакше злодії можуть, не намагаючись відкрити його, винести сейф з собою. Зверніть увагу на сейфи з технологією KNOCK N’LOCK™ (Кнок нлок), що відчиняє сейф за допомогою передачі звукових сигналів.
7. На території Вашого приватного будинку є сарай або гараж, люки або дверцята електричних щитків, які теж потребують захисту? Надійні висячі замки ABLOY® (Аблой) та MUL-T-LOCK® (Мультилок) з захистом від перелому дужок та високосекретними циліндрами позбавлять Вас цього головного болю раз та назавжди.
 
Наприкінці хочемо також порадити: нікому сторонньому не розказувати про плани на відпустку та строк, на який Ви від’їжджаєте, а тим паче не писати про це на своїх сторінках у соцмережах. Будьте пильними та не розраховуйте лише на талан. Як каже відома приказка: «Береженого Бог береже!»
 
 
Звертайтесь до професіоналів галузі безпечного замикання – співробітників мережі «ЛоксМайстер», ми допоможемо та порадимо, як краще вберегти своє майно від зазіхань зловмисників, та виконаємо професійний монтаж усієї запропонованої нами продукції.
 
 
Матеріали по темі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *