Подарунки до Дня усіх закоханих – в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

День Святого Валентина – свято особливе. Адже саме у цей день мільйони закоханих по всьому світу не лише освідчуються в своєму коханні, а й дарують подарунки тим, кого кохають. Якщо ви шукаєте не лише романтичний, а й корисний подарунок для своєї коханої людини – ласкаво просимо до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Причому рекомендуємо поквапитися, адже до головного свята усіх закоханих залишаються лічені дні!

В нашому асортименті є дійсно цікаві пропозиції для усіх закоханих. Нестандартне рішення для тих, хто хоче, щоб подарунок завжди був з вашою коханою – подарувати додатковий ключ. У нас наявні різнобарвні комплекти ключів та брелоків із зображеннями кумедних тварин, мультиплікаційних персонажів, веселих смайликів, знаків зодіаку та сучасних орнаментів на будь-який смак від італійського постачальника KEYLINE® – лідера з розробки та виробництва професійного обладнання та бланків для виготовлення ключів. Причому ми можемо у лічені хвилини виготовити дублікат будь-якого ключа!

Якщо ж ви бажаєте підтримати відому традицію, повісивши будь-де: на “деревах кохання”, решітках мостів тощо невеличкий навісний замок як символ міцності своїх почуттів – ми знаємо, як це зробити яскраво та нестандартно!

Висячі замки чеської компанії TOKOZ® (Токоз) серії Emotion наочно демонструють, що продукція безпеки може бути яскравою, стильною та сучасною! Адже унікальна лінійка висячих замків TOKOZ® Emotion класу Standard Security має надзвичайно динамічне дизайнерське оформлення, орієнтоване насамперед на молодіжну аудиторію покупців, а девіз серії Emotion: «У кожного свій секрет», якнайкраще пасує саме до свята усіх закоханих. Зазначимо, що даний замок ще й дуже простий у використанні, бо закрити його можна без ключа, просто натиснувши на дужку. Отже, такий замок не лише забезпечить належний захист речам, але й стане їх прикрасою.

Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 і ми за лічені хвилини втілимо Вашу мрію про гарний та корисний подарунок в реальність! Захистіть своє кохання разом з «ЛоксМайстер Київ-Центр»! Ми з радістю допоможемо!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *