Чергове комплексне рішення.

Все частіше до нас клієнти звертаються із запитом покращення безпеки та практичності їхніх дверей комплексно. Це означає, що вони до прикладу не замінюють лише серцевину на високосекретну, а замкові механізми та броненакладки залишають старі. Оскільки зміст втрачається, зловмисники не дурні, бачачи високосекретну серцевину Мультилок або Аблой, вони навіть не думають про неї а відразу переходять до уязвимих місць.

Так і цього разу, клієнт придбав житло, а на замку вломаний язик та ще й ключі від серцевин не відомо де ще “ходять”. Тому клієнт відразу викликав нас для профейсної консультації. Нагадуємо, що в разі придбання комплексного рішення, професійна консультація з доїздом в межах міста БЕЗКОШТОВНА!!!

Так виглядали двері до монтажу:

Отож, клієнту було встановлено:

  1. Замок врізний MUL-T-LOCK 3-WAY DIN+DIN 415G.Основний двоциліндровий замок 3-направленого замикання MUL-T-LOCK 415G з двома незалежними системами замикання. Патентований шестеренчастий механізм керування ригелями. Забезпечує замикання дверей у 15 точках. Може бути встановлений на двері висотою від 1950 до 2120 мм. BackSet 63 мм. Вихід основних ригелів 41,5 мм. Вихід ригелів додаткових механізмів 31 мм. Реверсивна заскочка з нержавіючої сталі. Вихід вертикальних тяг 28 мм. Комплектація: замок, 2 додаткових механізми, 1 комплект тяг, 2 протектори циліндра.
  2. Циліндр ABLOY DIN_MOD_KT CY323 PROTEC2.

Патентована ключова платформа PROTEC2. Клас Extra Security. Дисковий механізм забезпечує надійну роботу в екстремальних умовах. Корпус підсилений сталевою платою. Функція AWS (Система антизносу) – сукупність елементів у циліндрі та ключі, які мінімізують ефект зносу при роботі циліндра. Захист від висвердлювання – перший диск циліндра з загартованої сталі. 2R-технологія нарізки ключа на двох радіусах. Новий унікальний інтерактивний елемент особливої кулькоподібної форми для додаткового захисту від несанкціонованого дублювання ключів. Комплектація: циліндр, 3 ключі, персональна картка+ персональна кодова наліпка, кольорові вставки в ключ, сталевий гвинт М5х85.

3. Циліндр MUL-T-LOCK DIN_KK XP ClassicPro

Піновий циліндр класу High Security. Унікальний запатентований спеціальний телескопічний пін; Запатентований ребристий плуг. Корпус підсилений XP- пластиною. Комплектація: циліндр, 3 ключі які мають заводський відтиск для унікального запатентованого стального піна та підготовкою під INSERT (кольорові вставки в ключ з логотипом Локсмайстер партнера),персональна кодова картка, сталевий гвинт М5х65, пластикові кольорові вставки в ключ.

4. Ручка дверна ABLOY DUETTO.

Фурнітура для внутрішнього та зовнішнього застосування на роздільних щитках.
Ручка має масивну форму, що забезпечує зручність у використанні для вхідних дверей.
Дизайн ручки універсальний пасуватиме, як сучасним інтер’єрам так і класичним.
Завдяки змінним кольоровим вставкам ви можете періодично міняти дизайн ручок.
Матеріал, з якого виготовлена ручка – латунь.
Матеріал, з якого виготовлени вставки – пластик.
Обробка хром полірований. Одна із найпоширеніших та найстійкіших обробок.
Має поліровану дзеркальну поверхню сріблястого кольору.
Добре виглядає як на темних так і на світлих дверях всіх кольорів. Підходить до всіх стилів інтер’єрів.

Так виглядають  двері після монтажу:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *