Свіжий приклад комплексного рішення.

Все частіше до нас клієнти звертаються із запитом покращення безпеки та практичності їхніх дверей комплексно. Це означає, що вони до прикладу не замінюють лише серцевину на високосекретну, а замкові механізми та броненакладки залишають старі. Оскільки зміст втрачається, зловмисники не дурні, бачачи високосекретну серцевину Мультилок або Аблой, вони навіть не думають про неї а відразу переходять до уязвимих місць.

Так і цього разу, клієнт придбав житло, а на замку вломаний язик та ще й ключі від серцевин не відомо де ще “ходять”. Тому клієнт відразу викликав нас для профейсної консультації. Нагадуємо, що в разі придбання комплексного рішення, професійна консультація з доїздом в межах міста БЕЗКОШТОВНА!!!

Так виглядали двері до монтажу:

 

Отож, клієнту було встановлено:

  1. Замок врізний MUL-T-LOCK 3-WAY DIN+DIN 415G.Основний двоциліндровий замок 3-направленого замикання MUL-T-LOCK 415G з двома незалежними системами замикання. Патентований шестеренчастий механізм керування ригелями. Забезпечує замикання дверей у 15 точках. Може бути встановлений на двері висотою від 1950 до 2120 мм. BackSet 63 мм. Вихід основних ригелів 41,5 мм. Вихід ригелів додаткових механізмів 31 мм. Реверсивна заскочка з нержавіючої сталі. Вихід вертикальних тяг 28 мм. Комплектація: замок, 2 додаткових механізми, 1 комплект тяг, 2 протектори циліндра.
  2. Циліндр ABLOY DIN_MOD_KT CY323 PROTEC2.

Патентована ключова платформа PROTEC2. Клас Extra Security. Дисковий механізм забезпечує надійну роботу в екстремальних умовах. Корпус підсилений сталевою платою. Функція AWS (Система антизносу) – сукупність елементів у циліндрі та ключі, які мінімізують ефект зносу при роботі циліндра. Захист від висвердлювання – перший диск циліндра з загартованої сталі. 2R-технологія нарізки ключа на двох радіусах. Новий унікальний інтерактивний елемент особливої кулькоподібної форми для додаткового захисту від несанкціонованого дублювання ключів. Комплектація: циліндр, 3 ключі, персональна картка+ персональна кодова наліпка, кольорові вставки в ключ, сталевий гвинт М5х85.

3. Циліндр MUL-T-LOCK DIN_KK XP ClassicPro

Піновий циліндр класу High Security. Унікальний запатентований спеціальний телескопічний пін; Запатентований ребристий плуг. Корпус підсилений XP- пластиною. Комплектація: циліндр, 3 ключі які мають заводський відтиск для унікального запатентованого стального піна та підготовкою під INSERT (кольорові вставки в ключ з логотипом Локсмайстер партнера),персональна кодова картка, сталевий гвинт М5х65, пластикові кольорові вставки в ключ.

4. Ручка дверна ABLOY DUETTO.

Фурнітура для внутрішнього та зовнішнього застосування на роздільних щитках.
Ручка має масивну форму, що забезпечує зручність у використанні для вхідних дверей.
Дизайн ручки універсальний пасуватиме, як сучасним інтер’єрам так і класичним.
Завдяки змінним кольоровим вставкам ви можете періодично міняти дизайн ручок.
Матеріал, з якого виготовлена ручка – латунь.
Матеріал, з якого виготовлени вставки – пластик.
Обробка хром полірований. Одна із найпоширеніших та найстійкіших обробок.
Має поліровану дзеркальну поверхню сріблястого кольору.
Добре виглядає як на темних так і на світлих дверях всіх кольорів. Підходить до всіх стилів інтер’єрів.

Так виглядають  двері після монтажу:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *