ПОДБАЄМО ПРО ТЕПЛО У ВАШИХ ОСЕЛЯХ !

В цьому році осінь нас не дуже балує відносно теплими днями бабиного літа. Дуже швидко ми відчули пронизливий холод та дощову погоду…

Як же зберегти тепло дома або на роботі? Щільно не закриті двері та вікна дозволяють холодному повітрю проникнути у помешкання та охолодити його. Але є можливість цьому запобігти…

На вхідні двері, які межують з вулицею потрібно встановити дверний дотягувач. Цей прилад, завдяки своєму призначенню, буде пильнувати ваші двері у зачиненому положенні і тим самим зберігати тепло у помешканнях.

Особливо він буде корисним для приміщень з великим потоком людей: в офісах, магазинах, під’їздах житлових будинків, навчальних закладах, лікарнях тощо.

В асортименті магазину «ЛоксМастер на Подолі» є дотягувачі виробників RYOBI (Японія) та АBLOY (Фінляндія). Широка лінійка класів під будь-які габарити дверей, а також різна гамма кольорів задовольнить будь-якого покупця даної продукції.

Наші фахівці завжди допоможуть вам правильно підібрати та встановити дотягувач, у залежності від габаритних особливостей ваших дверей.

Подбаємо разом про тепло у ваших оселях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *