Захисні грати від “ЛоксМайстер Київ-Центр” – для найбільш ефективного захисту помешкань!

Додатковий захист будинку, дачі або квартири – це дійсно важливо. Тим більше у наш складний час, коли крадіжки з помешкань здійснюються з періодичністю, що постійно зростає. І на жаль, передумов для покращення цієї статистики немає, адже власники майна своєю безвідповідальністю та бездіяльністю ніби запрошують зловмисників до себе «на гостини».

Тож фахівці “ЛоксМайстер Київ-Центр” на вул. Гоголівська, 48 вкотре наголошують: захисту багато не буває. Тому найкращий варіант протидії зловмисникам – це додатковий захист за допомогою сучасних високоефективних засобів. В цьому сенсі вікна та інші незахищені отвори в стінах, через які можливе проникнення в приміщення, потребують дієвого додаткового захисту. Саме в цьому полягає комплексний підхід до системи безпеки об’єктів.

В якості додаткового захисту цих отворів найкращий вибір – це встановлення захисних розсувних сталевих ґрат для вікон та дверей. Вони ефективно запобігають несанкціонованому проникненню та посилюють рівень безпеки об’єктів житлового та нежитлового фонду через віконні прорізи та дверні отвори, вітрини чи інші існуючі відкриті технічні проходи на зразок сходово-ліфтових вузлів та ліфтових шахт.

Тож коли до нас нещодавно звернувся клієнт із проханням посилити захист квартири на першому поверсі будинку початку ХХ ст., рекомендація фахівців “ЛоксМайстер Київ-Центр” після ознайомлення з особливостями об’єкту була одностайна – встановлення розсувних сталевих ґрат.

“ЛоксМайстер Київ-Центр” – визнаний експерт на ринку продукції безпеки м. Києва та Київського регіону за рівнем довіри при встановленні решіткових розсувних систем для захисту вікон і дверей. Отже, ми відразу запропонували розсувні сталеві ґрати розробки української компанії Slidys.

Основні переваги розсувних ґрат Slidys:

  • Досконале поєднання традицій і сучасних технологій безпеки;
  • Компактність: монтаж розсувних ґрат у віконних прорізах чи дверних отворах не відобразиться на обсязі корисного простору;
  • Прозорість: не створюють перешкод для проникнення світла та провітрювання приміщень;
  • Естетичність: конструкція розсувних ґрат не порушує цілісного дизайну інтер’єру та ергономіки приміщення;
  • Універсальність: розсувні ґрати можна встановити як у віконних прорізах, так і в дверних отворах, у сходово-ліфтових вузлах тощо;
  • Оперативний монтаж виробу;
  • Проста та комфортна експлуатація.

Важливо і те, що віконні та дверні ґрати можуть комплектуватися циліндрами високої секретності від світових лідерів галузі безпечного замикання Mul-T-Lock, Abloy, Keso, Vega, Tesa, та ін. Дані замкові циліндри мають клас секретності High Security та вище, мають численні міжнародні сертифікати, відповідають ДСТУ та стандарту ISO 9001, а ключі, що в них використовуються, мають захист від несанкціонованого дублювання. Причому циліндри замків однієї ключової платформи можна об’єднати в систему Майстер-ключ або Один ключ.

Тож після ухвалення клієнтом, дані решітки були оперативно замовлені та успішно встановленні. Отже, за безпеку помешкання тепер дійсно можна не турбуватись.

Забезпечити її додаткову безпеку просто! Наші експерти завжди готові допомогти консультацією та реальною допомогою! “ЛоксМайстер Київ-Центр” – це висококваліфіковані послуги зі встановлення захисних розсувних ґрат, сервісна підтримка, подовжений термін гарантії, обслуговування в післягарантійний період, документальний супровід та професійні попередні розрахунки. Звертайтесь – ми завжди раді допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *