ПОДБАЙТЕ ПРО БЕЗПЕКУ ВАШОЇ ПРАЦІ !

Пропонуючи формат безпеки та захисту для вашої оселі або бізнесу, ми також подбали про безпеку праці та обладнання яке її забезпечить. В асортименті магазину «ЛоксМайстер на Подолі» є товари дещо незвичного формату.

Слід пам’ятати що сучасне виробництво має досить складні та небезпечні процеси, де працівник виконуючи свою роботу має певні ризики отримати пошкодження або навіть втратити життя, якщо завчасно не подбати про безпеку цих процесів.

Тому вважаючи всі ці обставини та маючи мету завчасно запобігти їм, слід звернути увагу на обладнання від компанії E–Square (Індія), яке безпосередньо розроблено та призначено для підвищення рівня безпеки праці на виробництві шляхом повного блокування від увімкнення виробничого обладнання на час проведення технічного обслуговування або ремонту. Застосовуючи його при виконанні тих чи інших робіт, практично повністю виключаються ризики нещасних випадків або загибелі працівників під час виконання таких робіт.

В асортименті маємо блокиратори різноманітних вимикачів: електричних, гідравлічних, пневматичних, тощо. Вони призначені для встановлення на вимикачі та замикаються висячими замками таким чином, щоб унеможливити їх увімкнення. Додатково на дужки висячих замків вішається попереджувальні бірки, на яких відповідальний за проведення робіт позначає, хто, з якою метою та на який час вимкнув обладнання.

Запрошуємо відвідати магазин «ЛоксМайстер на Подолі», де є нагода ознайомитися та придбати обладнання безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *