Управління дверними замками без ключів, і з будь якої точки планети – легко з NUKI Smart Lock 4.0 Pro

У нашому динамічному світі технології розвиваються напрочуд стрімко. Не виняток і сфера безпеки об’єктів. Буквально у минулому році австрійський виробник NUKI представив оновлену версію електронного контролера – NUKI Smart Lock 3.0 Pro, який прийшов на заміну попереднику – NUKI Smart Lock 3.0. А зараз з’явилося чергове оновлення електронного контролера – NUKI Smart Lock 4.0 Pro.

Розглянемо більш детально можливості контролера, і які удосконалення в ньому реалізовані, на відміну від попередньої версії.

Взагалі, електронний контролер – це пристрій для керування дверними замками. Тобто, він відмикає/замикає двері самостійно, по команді власника. Користувачу не потрібно використовувати ключ. Він керує контролером за допомогою смартфону (через спеціальний додаток), кодової панелі, відбитком пальця, пультом ДК. Звісно, завжди є можливість відкриття замка механічним ключем.

Електронний контролер NUKI Smart Lock 4.0 Pro надає унікальну можливість керувати дверима з будь-якої точки світу. Система надає користувачу максимальну зручність та гнучкість в повсякденному користуванні, надвисоку ефективність адміністрування, надійний контроль та безпеку. Контролер вже має вбудований WiFi модуль. Не потрібно використовувати додаткових пристроїв для підключення до мережі інтернет.

Електронний контролер NUKI Smart Lock 4.0 Pro придатний для встановлення на більшість типів дверей з врізними циліндровими замками. Простий у монтажі – не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей та використання спеціальних циліндрів. Може бути встановлений практично на будь який циліндр ключ-ключ (із функцією “Emergency”) та на циліндр з тумблером (при використанні спеціального адаптера).

Особливості:

 •  має вбудований WiFi модуль
 •  сумісний з системами Smart Home
 •  може бути встановлений практично на будь який циліндр ключ-ключ (з функцією “Emergency”) та ключ тумблер (потребує адаптеру NUKI).
 •  придатний для застосування  із силовими замками багатоспрямованого замикання
 •  призначений для встановлення виключно всередині приміщення
 •  відмикання: додаток у смартфоні, пульт ДК, панелі з кодом і відбитком пальця, за допомогою ключа
 •  білий або чорний колір

Контролер NUKI Smart Lock 4.0 Pro дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів та переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав замок) через мобільний додаток смартфону або через ПК.

Як зазначалося раніше, контролер сумісний із найбільш відомими системами Smart Home: Apple Home Kit, Google Home, Amazon Alexa, Home Assistant, Airbnb та ін..

В четвертому поколінні контролерів NUKI (на відміну від версії NUKI Smart Lock 3.0 Pro) додано дві нові технології: Matter i Thread.

Matter – це новий стандарт сумісності, який дозволяє легко підключатися до наявних пристроїв Smart Home, не залежно від їх виробника чи моделі. Наразі технологію Matter підтримують пристрої таких систем як Smart Home, Google Home, Apple Home, Amazon Alexa, Smart Things (Samsung) та інші.

Thread – це новий, відмінний від WiFi протокол передачі даних, який розроблений спеціально для пристроїв систем Smart Home. Завдяки технології Thread є можливість використання всіх функцій розумного замка NUKI, без його підключення до WiFi, через інші пристрої розумного дому, які підтримують цей протокол.

Крім того, в NUKI Smart Lock 4.0 Pro оптимізовано енергоспоживання, що значно подовжує час роботи на одному заряді батареї (до 6 місяців, в залежності від інтенсивності використання). Звісно ж NUKI 4.0 залишається сумісним з усіма додатковими пристроями NUKI.

Для контролера NUKI доступні такі додаткові пристрої:

 •  зчитувач із доступом за відбитком пальця і кодом – NUKI Keypad Fingerprint
 •  зчитувач із доступом за кодом – NUKI Keypad
 •  пульт дистанційного керування – NUKI FOB
 •  сенсорний датчик стану положення дверей NUKI
 •  мережевий концентратор для підключення до інтернет (виключно для версій 2.0 і 3.0, які не мають інтегрованого WiFi модуля) – NUKI Bridge
 •  акумуляторний блок – NUKI Power Pack
 •  адаптери до тумблерних циліндрів

Зверніть увагу на наші попередні публікації, що стосуються NUKI:

Розумний і захищений – NUKI Smart Lock Pro + ABLOY PROTEC 2

Електронні контролери – максимальна зручність в керуванні дверима

Сенсорний датчик стану положення дверей до контролерів NUKI

Встановлюється контролер NUKI Smart Lock 4.0 Pro на дверний циліндр, зсередини приміщення.

У комплекті йде 2 типи перехідників і спеціальний ключ. Так що проблем з монтажем не виникне.

Ми радимо також придбати додаткові прилади для забезпечення доступу. Наприклад кодову панель з доступом за відбитком пальця і кодом. Якщо Ваш телефон розрядився, або потрібно дати одноразовий доступ – кодова панель NUKI Keypad Fingerprint в цьому допоможе. Та й у випадку, коли Ви із сумками чи іншим вантажем підходите до дверей, то з допомогою відбитка пальця двері відімкнуться в один дотик.

Звертайтеся в ЛоксМайстер на Печерську, ми продемонструємо Вам зразки продукції і роботу розумних замків.

А у подальших публікаціях ми познайомимо Вас з додатковими пристроями до електронного контролера NUKI Smart Lock 4.0 Pro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *