Розумний і захищений – NUKI Smart Lock Pro + ABLOY PROTEC 2

Як перетворити звичайні двері на максимально захищені, і при цьому «розумні»? Для цього потрібно завітати в магазин ЛоксМайстер. Навіть менше того – просто зателефонувати.

Напередодні до нас зателефонував клієнт. Фахівці магазину надали йому консультацію дистанційно, так як він був з іншого міста і не мав змоги приїхати до нас особисто.
Завдання було – підібрати електронний контролер, для дистанційного керування дверима і циліндр до нього.  Вислухавши всі побажання клієнта (серед яких були: керування зі смартфону, можливість подальшої інтеграції контролера в систему «Розумного дому» і простота монтажу) було запропоновано Електронний контролер NUKI Smart Lock 3.0 Pro з інтегрованим Wi-Fi модулем.

 

Щодо циліндра, то клієнту потрібен був топовий рівень захисту. Запропонували на вибір три різні системи: Mul-T-Lock MTL 800, Abloy Protec 2 i Keso 8000 Omega2. Надали розгорнуту консультацію щодо переваг кожної системи, і клієнтом був обраний надійний, перевірений роками циліндр класу Extra High Security – Abloy Protec 2.

Ми повністю підготували комплект до встановлення. Перевірили комплектацію контролера. Зробили подовження циліндра до потрібної симетрії. Так як обраний циліндр був ключ-тумблер, встановили замість тумблера спеціальний адаптер тумблерного циліндру для взаємодії з контролером. І відправили замовлення клієнту поштовим перевізником.

 

На цьому наша співпраця не закінчилася. Ми допомогли дистанційно встановити циліндр і контролер у двері. Вказали, який перехідник потрібно використати для монтажу контролера саме у його випадку. У комплекті з контролером постачається шестигранний ключ, за допомогою якого контролер фіксується на циліндрі. Клієнт володіє базовими навичками роботи з інструментом, і з допомогою нашої консультації легко і швидко все встановив.

Як бачите, встановлення можливо виконати самотужки. Далі – налаштування додатку на смартфоні. І ми маємо захищені двері і максимальну зручність у повсякденному користуванні ними.

 

Звертайтеся в ЛоксМайстер, і ми підберемо систему розумного замикання, згідно Ваших потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *