Блокування дверей на АЗС “БРСМ Нафта”.

В межах міста Чернівці, по вулиці Комунальників, минулого місяця відкрито сучасну автозаправну станцію “БРСМ Нафта” з великим магазином та кафе. Дані АЗС надають великий спектр послуг та мають на полицях широкий асортимент продуктових, побутових, авто та інших товарів. Також, всі знають що там можна смачно поїсти та випити кави. Рух клієнтів на цих станціях безперервний і щільний, оскільки вони працюють цілодобово 24/7. Тому, є необхідність при прийомі цистерн з пальним, при перезмінці тощо, особливо вночі, блокувати двері на обидвох виходах.

Для цього ми встановили на двері електромагнітні замки та під’єднали їх до радіоконтролера. Тепер оператори АЗС можуть дистанційно, натискаючи кнопки на пульті, блокувати двері. А також, виведено кнопку біля операторів для швидкого реагування на підозрілі події.

Як видно з фото, виділяється лише сам електромагнітний замок. Все решта охайно приховано під дизайн приміщення.

Дане рішення системи управління контролю доступом (СКУД) було розроблено та удосконалено саме для мережі “БРСМ Нафта”. Це рішення є оптимальним по ціні, якості та практичності. Саме тому, це вже 15-та їхня станція де ми встановили таку систему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *