Потрібен дублікат автомобільного ключа? Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» виготовляє широкий спектр диблікатів ключів,  в тому числі і автомобільних. Наші спеціалісти можуть виготовити як найпростіші механічні автомобільні ключі, так і найсучасніші ключі запалювання з транспондером (мікрочіпом). 
Для виготовлення автомобільних ключів використовується спеціальне обладнання та бланки ключів KEYLINE® (Італія), тому якість дублікатів – завжди на високому рівні. Крім того, на базі оригінальних автомобільних бланків, можливе виготовлення дублікатів автомобільних ключів з транспондером. Для шанувальників вишуканих автомобільних ключів в наявності є автомобільні ключі з викидним лезом. Також можливо виконати ремонт або заміну корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа. 


Тому коли до нас в магазин звернувся клієнт з проханням виготовити дублікат ключа на автомобіль Skoda Fabia, це не стало сюрпризом для наших фахівців і вони оперативно стали до роботи. Копія ключа була виготовлена у лічені хвилини, що надзвичайно вразило клієнта, який не очікував такої швидкості, якості та низької вартості дубліката.

Причому дублікат ключа на високоякісній італійській заготовці KEYLINE® не лише відмикає механічну частину замка, а ще й спрацьовує в електронній частині, керуючи імобілайзером автомобіля, без якої автомобіль неможливо завести.


Якщо Вам потрібен дублікат автомобільного ключа, Звертайтесь «ЛоксМайстер Київ-Центр». Сучасне професійне обладнання, заготовки ключів від провідних світових виробників, а також досвідчені фахівці забезпечать оперативність, якість та належну секретність дублювання автомобільного ключа Вашого автомобіля.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *