Сучасні декоративні покритя RollBeton та RollRost

 Тенденції сучасного інтер’єру акцентують увагу на ідеї «нове життя старих речей» і пропонують до втілення в життя індастріал-стиль. Так на пік популярності в обробці інтер’єру виходить «іржа» та бетон. 

Як облаштувати інтер’єр в індастріал-стилі? Внутрішню обробку приміщень необхідно максимально наблизити до вигляду промислової будівлі: камінь, цегла, необроблений бетон, іржа, арматура, металеві таблички, відкриті оку комунікації. 

Головне, не перестаратися з декором, оскільки індастріал-стиль передбачає мінімалізм у всьому, в той же час відсутність строгих правил оформлення дозволить інтер’єру відповідати сучасним модним тенденціям.


Сучасні декоративні покритя RollBeton та RollRost (виробництво Німеччина) якнайкраще підходять для оздоблення інтер’єру в індастріал-стилі. Це рулонний матеріал для зовнішнього та внутрішнього застосування, виготовлений з натуральної мінеральної крошки на основі зі скловолокна. Матеріал гнучкий, застосовується для декорації стін, колон та створює відчуття справжнього бетонного покриття або ржавчину, оскільки виготовляється вручну. Перевагою застосування рулонних покриттів RollBeton та RollRost є легка інсталяція на будь яку поверхню: гіпсокартон, дерево, метал, пластик і т.д.  А все що Вам для цього необхідно поставляється в комплекті: мінеральний клей, рідина для фінішної обробки, шпаклювальна маса для швів.

Завітайте в новий шоурум за адресою Філатова 2/1, де представлено інноваційні декоративні матеріали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *