Про двері ресторану «Голодний Микола» піклується японський дотягувач RYOBI®

12 листопада відкрився ще один самобутній та колоритний ресторан у Львові. Ресторан рибних та м’ясних страв – «Голодний Микола» можна назвати крупним представником галицької кухні не тільки в Україні, а й у світі. Асортимент ресторану увібрав у себе найкращі кулінарні традиції тутешнього краю, практично всі страви готуються із натуральних продуктів місцевого виробника. Тут і ковбаси, м’ясні та рибні страви, холодні та гарячі закуски, різноманітні супи за стародавніми галицькими рецептами, пательні з баношами, бігусами, пироги, макітри з варениками та багато інших смачних наїдок. Окрім того, заклад має й власну броварню.
Ресторан відповідає усім критеріям європейських стандартів – це і стильний інтер’єр, і якість обслуговування, і справжня насолода для душі та шлунку. Не на останньому місці у керівництва ресторану знаходяться й питання комфорту та безпеки відвідувачів. Для вирішення цих задач представники закладу звернулись до спеціалістів магазину «Галицький ЛоксМайстер», які отримали завдання – на кожних дверях затишного приміщення мають стояти надійні дотягувачі японського виробництва – RYOBI® (Ріобі).
Ця зручна та високотехнічна система дотягування дверей вже встигла добре зарекомендувати себе в багатьох закладах Європи та світу, а японський бренд RYOBI® – став синонімом надійності, точності виготовлення деталей та високих експлуатаційних якостей. Відвідувачі завжди відчуватимуть себе у затишку та комфорті, а приємній розмові не завадить грюкання дверей, адже тепер двері зачиняються зовсім тихо, плавно, непомітно та без зайвої допомоги.
 
Спеціалісти мережі «ЛоксМайстер» професійно підберуть необхідну модель для кожних дверей з необхідним Вам механізмом дотягування, кутом дії та швидкості. Також фахівець магазину оцінить особливості інтер’єру, структуру дверей, вагові якості та колір, щоб обраний дотягувач RYOBI® (Ріобі) вдало пасував даному дизайну приміщення. Прикладом цього й є затишок, комфортна обстановка та бажання кожного нового відвідувача завітати до ресторану удруге.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *