Майстер-система у циліндрах ABLOY® Novel для безпеки приватного будинку

Все частіше в мережу магазинів «ЛоксМайстер» починають звертатися власники житлових будинків і приватних маєтків. Закономірно, що будь-яке будівництво має проводитися синхронно зі встановленням засобів безпеки, систем замикання та контролю доступу. Бувають випадки, коли в готовому будинку застарілі замки потребують оновлення або необхідна установка модернізованого надійного замкового обладнання.
 
Саме з цією проблемою до фахівців «ЛоксМайстер Київ Центр» звернувся власник одного з приватних будинків під Києвом. Враховуючи потреби та специфіку планування приміщень, локсмайстри розробили та успішно встановили спеціальну майстер-систему на базі циліндра ABLOY® Novel (Аблой Новел). За допомогою цієї системи вдалося створити уніфікований комплекс замикання, з’єднавши між собою периферійні входи (ворота, хвіртка, вхідна група дверей) і основні приміщення (будівля, будинок для гостей, приміщення для охорони).
 
Встановлена майстер-система включає в себе кілька замків або циліндрів, що мають однаковий алгоритм закриття, а отже, можуть відкриватися за допомогою лише одного ключа. Ключі можуть бути укомплектовані в один загальний механізм системи, а в наступних випадках можливі будь-які інші варіації та доповнення без перекодування всієї системи.
 
Розроблена фахівцями «ЛоксМайстер Київ Центр» майстер-система на ключовій платформі ABLOY® Novel (Аблой Новел) використовується не лише в приватних будинках, де необхідно забезпечити спокій і комфорт мешканців, але й в інших приміщеннях, що потребують підвищеного захисту, де зберігаються матеріальні цінності. Основна мета системи – це надійність і комфортна оптимізація доступу.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *