Співпраця із KUMPEL GROUP

…… У Львові по вулиці Стрийській, 352 відкрив свої двері новий  ресторан риби і м`яса “Голодний Микола” від групи Кумпель.
Цитата із оф. сайту ресторану :
І риба, і м’ясо. «Голодний Микола»
     «Голодний Микола» – найбільший у світі ресторан галицької кухні. Тут до ваших послуг традиційні галицькі зупки, м’ясні, рибні страви, ковбаси власного виробництва, холодні та гарячі закуски, пироги, макітри з варениками, пательні з баношами, бігусами, великий вибір страв на компанії.
  …  Ресторан і правда крутий.Тому в такому  поважному закладі  все має бути на вищому рівні – страви смачні , персонал уважний і ввічливий , інтер`єр приємний та цікавий, а обладнання якісне. Навіть така штука, на котру відвідувачі може і ніколи не звернуть уваги , коли вона звісно якісно працює, це дверний дотягувач.
       От тому-то ті пани з ресторації “Голодний Микола” звернулись до нас, львівських Локсмайстрів, щоб ми із тим ділом навели порядок. Звісно, наші хлопці і були тільки раді помогти людям, котрі так само як ми, Локсмайстри, дбають про ваш комфорт і безпеку, ми ж українці і повинні піднімати якість нашого життя, та й взагалі помагати один одному. Тому на всі двері, що того потребували , ми встановили японські дотягувачі RYOBI: моделі 1554, 2550, 3550. Тепер, коли ви, славні Львів`яни і Гості нашого міста, відвідуватимете “Голодного Миколу” ,то обов`язково звернете увагу на те, як тихенько й акуратно за вами зачинаются двері . СМАЧНОГО…. 🙂

то є сайт Голодного Миколи http://kumpelgroup.com/restaurants/hungry-mukola

а то є його фейсбук https://www.facebook.com/GolodnyiMykola

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *