Продаж, сервіс, ремонт та виготовлення дублікатів ключів для циліндра КESO 8000Ω² — в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Швейцарські стандарти надійності та безпеки тепер доступні і для українських споживачів! Тож якщо ви мрієте про найбільш надійний захист вашого майна, пропонуємо вам дійсно ефективне рішення – замкові циліндри КESO 8000Ω² (Швейцарія), нещодавно офіційно представлені на українському ринку продукції безпеки та у нашому магазині на вул. Гоголівська, 48.

КESO 8000Ω² ‒ нове покоління механічних пінових циліндрів з новим активним захистом від копіювання з запатентованю до 2034 року технологією замикання.

Циліндр КESO 8000Ω² має найвищий на сьогодні клас безпеки ExtraHighSecurity, що забезпечує найбільш надійний захист.

Захист від зламу забезпечується задяки наявності міцного стрижня з хром-нікелевої сталі, а твердосплавні вставки додатково захищають від висвердлювання.

Рухомі елементи в ключі та циліндрі забезпечують функціонування тільки авторизованого ключа, активний захист від копіювання Ω² якого забезпечується завдяки вбудованому інтерактивному елементу, що працює у функції відчинення/зачинення в циліндрі замка.

Плоский ключ KESO 8000Ω² з патентованим профілем кінцівки не лише ідеально поєднується з високоточними отворами замка, а також співпадає із додатковими дифузійними отворами, що унеможливлює зчитування секретної комбінації з ключа. Причому дублікат кюча можна виготовити лише за наявності персональної кодової картки.

КESO 8000Ω² – один з найкращих на сьогодні механічних циліндрів, який завдяки низці інноваційних запатентованих рішень забезпечує найбільш дієвий захист, що у поєднанні з легендарною швейцарською надійністю створює справді неперевершений продукт безпеки.

І найголовніше: у нашому локсмайстер-центрі на вул. Гоголівська, 48 ви не лише можете придбати цей чудовий циліндр офіційно з гарантією, а й за допомогою наших фахівців здіснити його монтаж, сервісне обслуговування, а також, за потреби, виготовити дублікат ключа, адже «ЛоксМайстер Київ-Центр» має усе необхідне обладнання та уповноважений на цю відповідальну роботу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *