СПРАВЖНЯ БЕЗПЕКА ВАШОЇ ВЛАСНОСТІ

Ось нарешті дочекалися зовсім теплих та сонячних днів. У всіх нас є можливість виїхати за межі міста та на деяку мити змінити рід діяльності. В Україні в самому розпалі проходять городньо-польові роботи.

Звичайно ж, якщо ви маєте дачу або хатинку в селі,  у вас крім цього мають бути окремі приміщення , такі як гараж, сарай , тощо. Мабуть, найпростішим засобом захисту цих приміщень є висячі замки. І багато хто з нас не використовуйте  дешеві замки, аби було, не підозрюючи що їх буде дуже легко зламати чи навіть відкрити відмичками.

Завітавши до магазину «ЛоксМайстер на Подолі» ви маєте змогу знайти надійні висячі замки, які можуть бути застосовані в будь-яких умовах, на будь-яких приміщеннях. Вони будуть чудово працювати в будь-яку погоду, не боячись атмосферних впливів.

А головне – захистять як від зламу відмичками, так і від силового вандального зламу!

Для вашої зручності замки можуть бути зібрані під одну кодову комбінацію, що надає можливість відкривати їх всі одним ключем, тобто позбавляємося від великої зв’язки ключів.

Також не забувайте що навіть маючи надійний замок, слабким місцем можуть бути навіси на які замки вішаються. В нашому магазині ви зможете придбати ще й надійні навіси та протектора на навіси, що зроблять захист приміщень, ще більш серйозним.

Вся ця продукція представлена у нас провідними світовими виробниками Abloy (Фінляндія), Mul-T-Lock (Ізраїль), Tokoz (Чехія) та Viro (Італія).

Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» завжди будуть раді надати допомогу та посприяють безпеці у вашій оселі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *