Продукція високої безпеки на галузевій виставці у Львові

Спеціалісти мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® взяли участь у VI спеціалізованій виставці «Вікна. Двері. Дах», що пройшла у Львові  з 15 по 18 березня. На стенді ЛоксМайстер® відвідувачам представляли макети із продукцією безпеки від світових виробників: електронні замки  Knock N’Lock (нок ен лок), циліндри від ABLOY (аблой) та MUL-T-LOCK (мультилок), біометричні замки ADEL (адель), ручки CODE-IT (код айти), контролери ROSSLARE (рослер).

Гості заходу, які вже знаються на високоякісній продукції замикання, цікавилися циліндрами класу Extra Security МТ5+ MUL-T-LOCK (мультилок) та ABLOY Protec (аблой протек), основними та додатковими замки MUL-T-LOCK (мультилок).

Приємно, що були й відвідувачі, які цікавились комплексним захистом оселі. Це означає, що все більше українських громадян усвідомлює важливість і необхідність встановлення якісних елементів безпеки.

Поспілкувавшись на заході з локсмайстрами, до магазинів вже звернулися нові клієнти, які виявили бажання надійно захистити свою оселю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *