У кабінеті заступника губернатора Чернівецької ОДА локсмайстри встановили систему контролю доступу

Фахівці мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® встановили продукцію безпеки у кабінеті заступника губернатора Чернівецької ОДА.
 
Для забезпечення дистанційного керування доступом відвідувачів в кабінет посадовця локсмайстри обрали електрозащіпку Eff Eff (ефф ефф), радіоконтролер з двома ключами-брелоками та стаціонарну кнопку ROSSLARE (рослер). 
 
Також встановили замок  ABLOY (аблой) та  фіксовану ручку ROSTEX (ростекс) . Завершальним елементом у комплексі безпеки став дотягувач RYOBI (риобі).
 
 
Сподіваємось, що встановлена система контролю доступу стане надійним та зручним елементом безпеки у держадміністрації.

 
Поєднання високонадійної продукції безпеки від лідируючих світових виробників, індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта, наявність монтажу та гарантійного і післягарантійного обслуговування придбаного дають змогу кожному впевнитись у високому професіоналізмі ЛоксМайстер®. Так, до постійно зростаючого числа клієнтів мережі магазинів належать приміщення центральних та місцевих органів державної влади, посольств, навчальних закладів, закладів охорони здоров’я та інших стратегічно важливих об’єктів.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *