Участь ЛоксМайстер® у галузевих виставках

Фахівці мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® постійно беруть участь у спеціалізованих галузевих заходах. Так, протягом останнього місяця магазини мережі у різних містах України брали участь у виставках: будівельній  «ВАШ ДОМ Одесса», архітектурно-будівельній «Фасад Весна-2011» у Дніпропетровську та в туристичній «Крым. Курорты. Туризм-2011» в Ялті.
 
 
На виставкових стендах локсмайстри презентували продукцію з асортименту магазинів та розповідали про її споживчі якості відвідувачам заходів. Увазі охочих демонстрували інноваційні продукти ринку безпеки – замкові циліндри найвищого класу секретності MUL-T-LOCK MT 5+ (мультилок), комплектуючі для надійного замикання приміщень від ABLOY(аблой), електромеханічні замки  ADEL (адель)та замки, що працюють за допомогою передачі кодового сигналу  KNOCK N`LOCK (нок ен лок), надстійку фурнітуру ROSTEX (ростекс), системи контролю доступу ROSSLARE (рослер) та комплектуючі від EFF EFF (еф еф).
 
Поціновувачі систем надійного замикання приміщень не забарилися – у перші ж дні за допомогою локсмайстрів обирали продукцію у оселю та офіси.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *