Програма «Надзвичайні події»: «Господар у відпустку, злодій – у дім!»

Співпраця локсмайстрів з правоохоронцями триває. Наші експерти вже вкотре надали коментарі для програм, які виходить за підтримки міліції. Про початок сезону квартирних крадіжок попередили у програмі чернівецького телеканалу Буковина «Надзвичайні події». Правоохоронці розповідали про найпоширеніші випадки проникнення до оселі, надали поради щодо убезпечення свого житла від квартирних крадіїв. Співробітники ЛоксМайстер® зі свого боку розкрили телеглядачам секрети вибору якісної продукції безпеки.
 
Ми усіляко розвиваємо і підтримуємо проекти з МВС, бо знаємо, що будь-яким негараздам, у тому числі і квартирним крадіжкам, легше запобігти, аніж долати їх наслідки.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *