ПРОПОНУЄМО ДВЕРІ З ВЕЛИКОЮ ЗНИЖКОЮ !

Шановні покупці!

Поспішаємо повідомити, що у магазині «ЛоксМайстер на Подолі» продаються двері VIP класу з ВЕЛИКОЮ ЗНИЖКОЮ. Протиударні двері RB-DOORS повністю забезпечують надійний захист квартири від злому та забезпечують тепло-та звукоізоляцію приміщення.

Двері RB-DOORS мають конструкцію, яка виключає можливість демонтажу рами, яка бетонується при установці, полотна та пристроїв замикання із зовнішньої сторони.

Протиударні двері зроблені з нержавіючої сталі товщиною 1,25 мм. Конструкцію посилюють п’ять повздовжніх сталевих ребер жорсткості. Усередині протиударні двері заповнені мінеральною ватою, що відповідає високим стандартам.Двері обладнані четирехнаправленнимі замками, які надійно захистять від жодних спроб іх зламати.

Двері RB-DOORS дозволяють не тільки забезпечити безпеку високого рівня, але і зробити виріб повноцінним елементом декору приміщення та в змозі забезпечити будь-які дизайнерськи вимоги.

Гідний захист на сьогоднішній день за прийнятною ціною! Чекаємо всіх бажаючих відвідати наш магазин. Там Ви зможете особисто переконатися в надійності дверей RB-DOORS !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *