Захисні решітки ShikMETAL – надійний захист без компромісів!

Мабуть усі розуміють, що з метою унеможливлення проникнення зловмисників у помешкання його необхідно надійно захистити. Особливо це стосується будинків. Адже саме вони мають, окрім дверей, багато інших отворів у стінах, зокрема, вікон. Захисти ці отвори – значить зменшити вірогідність пограбування. По справжньому дієвим «рецептом» захисту є монтаж захисних решіток, які стають перешкодою проникнення та спроб винесення майна з помешкання.

Досвід фахівців магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголіська, 48, говорить, що клієнти, які встановили високоякісні захисні решітки, практично не мають проблем з несанкціонованим проникненням, оскільки у поєднанні з якісними замками та фурнітурою вхідних дверей це формує дійсно ефективну систему захисту помешкання.
Причому зазначимо, що на відміну від старих решіток, сучасні рішення – це доволі високотехнологічний продукт, що дійсно вартий уваги.

В асортименті «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлені розсувні сталеві решітки від компанії ShikMETAL – високоякісна сучасна розробка провідного українського виробника цієї продукції. , що добре пасує до будь-яких вікон.

Решітки ShikMETAL (ШикМетал) забезпечують наступні переваги:
– Висока надійність завдяки відмінній якості матеріалів, що використовуються для виготовлення решіток, підтверджена усіма відповідними сертифікатами;
– Відповідність вимогам ДСО та нормам пожежної безпеки, не перешкоджають евакуації у разі виникнення джерела займання вогню у приміщенні, не запалюються;
– Оптимальне співвідношення ціна/якість;
– Захищеність від підробки серійним номером.

Також зазначимо, що усі решітки виготовляються індивідуально під вимоги кожного об’єкта, встановлюються всередині приміщень навіть після вже зробленого ремонту, практичні (адже решітки не тільки розсуваються, а ще й повертаються в прорізі на будь-який кут і бік, не забираючи простір та світло у кімнаті), а гама кольорів на будь-який смак гарантує, що вони відмінно впишуться в будь-який інтер’єр.

Отже, коли до нас в магазин звернувся клієнт із пропозицією додатково захистити щойно придбаний таунхаус у одному з престижних передмість м. Києва, висновок наших фахівців був однозначно за монтаж саме захисних решіток.

Тому після погодження та затвердження клієнтом саме захисні решітки ShikMETAL були замовлені у виробника і успішно встановлені та налаштовані на вікна та двері клієнта. А він, в свою чергу, подякував нам за оперативність, якість роботи, відзначивши високий рівень професіоналізму наших фахівців.

Не втрачайте час, замовляйте розсувні сталеві решітки в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Наші кваліфіковані спеціалісти нададуть усі необхідні консультації, як щодо захисних решіок ShikMETAL, так і іншої продукції безпеки, підберуть найкращі для Вас варіанти, виконають усі необхідні заміри, а також здійснять встановлення замовленої продукції та її налаштування, щоб все працювало відмінно. І Ваш будинок, дача чи квартира буде дійсно надійно захищена!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *