TESA – найкращий вибір в своєму ціновому діапазоні.

На  цьому тижні до нас звернувся клієнт з питанням про можливість установки, на певну кількість дверей офісних приміщень, циліндрів які б відмикалися одним ключем, або могли б кодуватися в систему “майстер ключ” (де  ключ директора має доступ до всіх приміщень, а всі інші – лише до визначених дверей). При цьому були вимоги до пожежостійкості цилідрів та був визначений певний ціновий діапазон коштів який замовник міг витратити на циліндри.

Ми порекомендували найнадійніше рішення в своєму ціновому діапазоні – циліндри від ASSA ABLOY  TESA.

 TESA – це циліндри Іспанського виробництва , які  суміщають можливість будувати системи Майстер ключ та якість продукції групи брендів ASSA ABLOY.  Сердцевина замка TEСA може працювати роками оскільки має робочий ресурс в 50 000 циклів. До того ж, вони виготовлені з жаростійких та зносостійких матеріалів, що робить личинки TESA рекомендованими до встановлення на замки протипожежних дверей аварійних виходів. Механізм TESA має хороший захист від взлому та інших методів відмикання.

Циліндри комплектуються набором з трьох та п’яти ключів. Додаткову кількість ключів можна виготовити в будь якому магазині мережі ЛоксМайстер.

Купити чи замовити циліндри TESA можна в мережі магазинів ЛоксМайстер (https://locksmaster.ua/contacts/)  та на інтернет-вітрині компанії СПВ за посиланням  https://lock.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *