РЕКОМЕНДАЦІЇ ЛОКСМАЙСТРА: ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ ЗАМОК ДЛЯ ЗАМІНИ!

Кожен день люди з тієї чи іншої причини намагаються підібрати замок на заміну в свої двері. Задаються тими самими питаннями, роблять одні й ті ж помилки, витрачаючи даремно час і нерви.

Чому нерви і час? А що, ви теж думаєте, що вибрати замок для заміни – нікчемне заняття?

У цьому матеріалі ми розповімо, як уникнути марної трати часу при заміні замка на дверях. Як визначити модель замку, як підібрати на його місце відповідний, і що потрібно для заміни, крім самого замку.

Немає часу читати?

Якщо у вас немає часу читати інформацію, вникати в нюанси, їздити по магазинах, ніхто цього робити вас не примушує. Зверніться до фахівців нашої сервісної служби >>>. Майстри з’ясують модель вашого замку, придбають його в магазині за вас, домовляться з вами на зручний час і зроблять заміну. Ще й гарантію на всі дадуть!

 

Що значить замінити корпус замка на аналогічний (не плутати з серцевиною замка)?

Це означає, що новий куплений  корпус замка повинен підійти на місце старого без найменшої переробки.

Запам’ятайте, не існує корпусів замків «інших, але з такими ж дірками»! Якщо ви підбираєте замок, який повинен встати на місце старого без будь-яких переробок двері, вам потрібен ТОЧНО ТАКИЙ ЖЕ замок. Альтернатив немає (в рамках конкретного матеріалу).

Виробник кожну модель свого замку розробляє і випускає за індивідуальними розмірами. Основна причина цього: «прив’язати» покупця до своєї продукції.

Якщо замок  знаходитьсяу дверях, при самостійній заміні кращим варіантом буде зняти їх і прийти з ними в спеціалізований магазин. Можна зробити ще простіше: надіслати на нашу робочу пошту info77@locksmaster.ua кілька фотографій замку з різних ракурсів. Наші фахівці самі визначать марку і модель, після чого зорієнтують вас за наявністю і вартості.

І навіть більше: в 50% випадках для того, щоб визначити модель замку, нам досить побачити зв’язку ваших ключів та отримати точні відповіді на два-три питання.

 

Запам’ятайте, все розміри потрібно заміряти в міліметрах. Не ходіть в магазин підбирати замок, знявши розміри довжиною пальця. Даремна витрата як свого часу, так і фахівця.

Всі круглі отвори міряються від центру і більше ніяк!

При підборі замку не існує другорядних розмірів, недостатньо якогось одного параметра – важливо все! Для того щоб напевно підібрати модель замку, щоб спростити собі пошуки, а фахівця роботу, необхідно заміряти:

  • розміри вікна під корпус замку;
  • міжцентрову відстань між усіма кріпильними отворами;
  • міжцентрову відстань між отворами під ключ і ручку. Дуже важливий розмір, яким багато хто нехтує;
  • Найважливіший параметр замку: бексет. Це відстань від торця дверей / замка до центру замкової щілини. Цей розмір потрібно заміряти завжди, не залежно від того, який тип замка у вас встановлений.

Як бути, якщо замок не підбирається?

Не дивлячись на те, що ви відповідально підійшли до заміни замка, заміряли необхідні отвори, знайти підходящого вам ніяк не вдається! Усі найближчі магазини об’їздили, Інтернет переглянули, а нічого підходящого!

Це може статися з кількох причин:

  • ваш замок напівкустарного штучного виробництва. Сюди входять всі запірні пристрої рейкового типу і ті, які були виготовлені в місцях не таких віддалених (слово «замки» тут спеціально пропущено);
  • ваш замок більше не випускається або знайти його в продажу не реально. Це може статися з безлічі причин: підприємство закрилося, модель замку втратила актуальність, і випуск її припинений, постачальники замків перестали її завозити.

Якщо підібрати замок для заміни не виходить, у вас завжди є можливість звернутися до наших фахівців. Там, де неможлива заміна, допоможе установка замків кваліфікованими фахівцями

 

Замок підібрали, що буде потрібно для його заміни?

Ви підібрали відповідний замок і готові зробити його заміну. Що може для цього вам знадобитися?

Викрутки для того, щоб відкрутити гвинти – це мінімум. І вам дуже пощастить, якщо ви цим обмежитеся. Найчастіше, гвинти, якими кріпиться замок двері, прикипають, іржавіють і ніяк не хочуть відкручуватися. Шліци зриваються, викрутка починає крутитися вхолосту, заіржавіле кріплення замку

У цьому випадку без спеціалізованих навичок і інструмента замок вийняти вам не вдасться. Викликайте фахівців!

 

Крім викруток, при заміні замка необхідно мати набір надфілів і напилків. Навіть якщо замок ви підібрали ідентичний, напевно при його заміні вам буде необхідно трохи підточити «там» і «тут». Ця необхідність виникає практично завжди.

Іноді без розбору двері, без зняття внутрішньої декоративної панелі, замінити замок у вас не вийде. Без досвіду за таку роботу краще не братися зовсім, навіть якщо ви володієте повним набором інструментів для будівництва, а ваші руки ростуть з найбільш правильних місць.

І звичайно ж в цьому випадку ми рекомендуємо звертатися до наших фахівців, заміна замків з розбором двері у яких не викликає ускладнень.

Придбати замки, отримати професійну консультацію, викликати майстра Ви можете звернувшись в магазин ЛоксМайстер на Печерську.

Наші контакти:

Київ, вул. Академіка Філатова, 2/1

тел: 044 365 13 30

E-mail: info77@locksmaster.ua

#ЛоксмайстерНаПечерську

#бронь #фурнітурадвері #броненакладка #disec #печерськ #замок #ключі #зробитиключі #скд #локсмайстер #домофон #безпека #сейф #сейфы #киев #дизайн #design #дизайнкиев #скд #мастерсистема #антипаника #доводчик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *