ЗАМІНА ЦИЛІНДРА У ЗАМКУ САМОСТІЙНО

Кожен з нас має ключі, які ми використовуємо зачиняючи двері домівки або роботи. Також вже сталося, для того щоб забезпечити охорону тих чи інших об’єктів ми повинні їх зачиняти на замки. Чим складніші ці замки, тим надійніше буде наша безпека!

Але іноді виникає потреба замінити замка, чи то зіпсувався і почав некоректно працювати, чи то є мета замість нього встановити більш складний. Для цього звісно мають бути навички встановити новий замок або долучити до справи фахівців. Найчастіше річ йде про заміну серцевини (циліндру) замка, адже вона більш за все несе навантаження й скоріше за всі інші механізми схильна до зносу. Щоб надати замку більш високий рівень складності, теж потрібно замінити циліндр на більш складну та надійну.

Сам процес заміни циліндру не дуже складний, набагато простіше ніж замінити весь замок, тому що не вимагає спеціальних навичок та інструментів і не займає багато часу.

Що для цього буде потрібно ?

З торцевої частини дверей на самій планці замка знаходимо вінт який тримає циліндр у замку та його викручуємо і виймаємо. Тягнемо циліндр замка на себе, обертаючи тумблер (або ключ) вліво-вправо (у більшості циліндрів прапорець фіксується під кутом 30 градусів і його потрібно «втопити» у корпус циліндра).

Для того щоб купити новий циліндр, який підійде до вашого замка на заміну старого слід дотримуватись того ж розміру та симетрій. Для цього необхідно зафіксувати 3 розміри – загальну довжину (тумблер в цю довжину не входить), довжину від зовнішньої частини до середини отвору під гвинт і від цього ж отвори до кінця внутрішньої частини.

Хочемо наголосити що співвідношення внутрішньої і зовнішньої частини може бути різноманітним, саме тому для підбору дуже важливо знати правильні розміри. Або якщо є можливість взяти старий циліндр з собою як взірець для купівлі нового.

Для того щоб вставити циліндровий механізм у ваш замок, вся процедура виконується в зворотному порядку. Після цього необхідно протестувати роботу замка по обидва боки, у відкритому стані дверей. Ключ повинен провертатися без додаткових зусиль, без сторонніх звуків типу скрипу і хрускоту.

Також хочемо зазначити наступне…

Якщо у вас нема належних навичок щось самостійно зробити або ви дещо вагаєтесь й не впевнені у своїх діях. Або ж навпаки ви все знаєте та вмієте, але щось пішло не так як повинно бути… Довірте справу фахівцям! У кожній справі є свої підводні камені,а майстри знають як їх оминути!

Фахівці сервісного центру «ЛоксМайстер на Подолі» вже понад 15 років має справу з монтажем дверних замків. Встановлення замків нашими фахівцями  гарантує якісну та тривалу роботу механізму. Ви будете впевнені в якості виконаних робіт, в цілості та повноцінному функціюванню дверного замка.

Ми завжди  будемо раді надати вам професійну допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *